یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | Sunday 20 August 2017

عملیات آسفالت سازی جاده جوادیه  بافق که با پیگیریهای نماینده محترم مردم انار و رفسنجان در مجلس از روز شنبه۱۹فروردین آغاز گردید و هم اکنون بدون وقفه رو به پایان می باشد. 

عملیات آسفالت سازی جاده جوادیه  بافق که با پیگیریهای نماینده محترم مردم انار و رفسنجان در مجلس از روز شنبه۱۹فروردین آغاز گردید و هم اکنون بدون وقفه رو به پایان می باشد. 

به گزارش ” انارما” ؛  عملیات آسفالت سازی جاده جوادیه  بافق که با پیگیریهای نماینده محترم مردم انار و رفسنجان در مجلس از روز شنبه۱۹فروردین آغاز گردید و هم اکنون بدون وقفه رو به پایان می باشد.

این جاده بزرگترین مشکل مردم منطقه نوق . انار . رفسنجان. بافق بشمار میرفت که با پیگیریهای انارکی محمدی و دهیار و شورای اسلامی جوادیه عملی شد .

با اتمام عملیات آسفالت سازی این جاده یکی از جاده های مهم استان به شمار میرود و امید است همانگونه که نماینده مردم رفسنجان بطور جد پیگیر آسفالت سازی این جاده شدند باتوجه به جاده پرحادثه جوادیه  انار نسبت به دوبانده نمودن جاده فوق اقدامات لازم را نیز انجام داده تا حوادث رانندگی در این جاده کاسته شود زیرا علاوه بر عبور وسایل سبک و سنگین از مسیر بافق به انار   بسیاری از مردم منطقه جهت مسافرت به انار و یا شهرهای دیگر میبایست از این جاده کم عرض و پرخطر تردد نمایند و با راه اندازی ایستگاه راه آهن در این منطقه رفت و آمد در این جاده نیز بیش از قبل خواهد شد.

طول این جاده ۲۸ کیلومتر میباشد که احتمالا تا مدت زمان کوتاهی در آینده کار آسفالت آن به پایان میرسد.

 

انتهای پیام/

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارتصویر برگزیده

مراسم گرامیداشت شهید حججی در انار برگزار شد

به گزارش انارما ، شب گذشته مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع حرم محسن حججی در هیئت عاشقان کربلا انار با روایتگری یکی از همرزمان این شهید  و با نوای مداح اهل بیت کربلایی جواد غیاثی برگزار شد. انته ...

یادداشت های خصوصی