چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

مجموعه حاضر تلاشی است جهت به تصویر کشیدن فعالیت احمقانه عده ای برای اجرای 198 دستور انقلاب مخملی که از سوی پدر کودتاچیان مخملی در جهان یعنی جین شارپ صادر شده است

به گزارش  انارما،دیدن تک و توک کاریکاتورهای مازیار بیژنی هم لطف خاص خودش را دارد چه رسد به دیدن مجموعه پرتعدادی از آنها. مخصوصاً اگر موضوع آنها سیاست باشد که انگار بیژنی استعداد خاصی در این حوزه دارد.

«جنبش سبز مخملی» نام کتابی‌ست که کاریکاتورهای بیژنی درباره فتنه 88 را در بر دارد. کاریکاتورهای این کتاب به قدری مورد استقبال قرار گرفت که چندی بعد انیمیشن‌هایی هم از روی آنها ساخته شد که با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید پیدایشان کنید و لذت ببرید. اگرچه خود کاریکاتورها هم جسته و گریخته در اینترنت وجود دارد اما در دست گرفتن کتابشان و خیره شدن به آنها لطفی دیگر دارد.

در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: «مجموعه حاضر تلاشی است جهت به تصویر کشیدن فعالیت احمقانه عده ای برای اجرای 198 دستور انقلاب مخملی که از سوی پدر کودتاچیان مخملی در جهان یعنی جین شارپ صادر شده است.»

کاریکاتور فتنه

با خواندن همین دو سه جمله احتمالاً متوجه شده‌اید چه جور کاریکاتورهایی در انتظار شماست. چند نمونه از انیمیشن‌های تولید شده بر اساس این کاریکاتورها:

دانلود بخش اول

دانلود بخش دوم

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی