سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ | Tuesday 24 November 2020

مهم ترین دستور کار و مصوبات این جلسه عبارتند از:

به گزارش انارما،ظهر دیروز8دی ماه جلسه با هدف معدوم نمودن هرچه سریعتر سگ های ولگرد در سطح شهرستان و همچنین نظارت و کنترل بر محصولات دامی برای جلوگیری از شیوع بیماری بسیار خطرناک همچون (تب کنگو)در محل فرمانداری  تشکیل شد.
در این جلسه دکتر منصوری مسئول شبکه دامپزشکی شهرستان انار گفت:وضعیت فعلی کشتارگاه انار، مورد تایید دامپزشکی نیست چرا که مشکلات بهداشتی فراوانی در آن دیده میشود.وی  از آقای عبدالرضایی که بجای شهردار در جلسه حاضر بودند خواست تا بودجه و اقدامات لازم جهت بهبود وضعیت کشتارگاه را در دستور کار قرار دهند.
2014-01-28-393
در ادامه صالحی معاون امور سیاسی و اجتماعی فرماندار انار با اشاره به بیماری بسیار خطرناک و کشنده (تب کنگو)که بیشتر از راه تماس خون دام مبتلای به این بیماری با انسان ،به انسان منتقل میشود،نسبت به چند قصابی که در سطح استان کرمان بر اثر ابتلای به این بیماری جان خود را از دست دادند به مسئولین هشدار داد و خواستار نظارت دقیق تر بر تهیه محصولات دامی مورد نیاز مردم شد.صالحی وضعیت سپتیک(جای تخلیه فاضلاب) کشتارگاه انار را اسف بار دانست و ساماندهی هر چه سریعتر این بخش را خواستار شد.
مهم ترین دستور کار و مصوبات این جلسه عبارتند از:
1-اخطاریه به تمامی قصابی های سطح شهرستان که پوشیدن لباس فرم و دستکش در هنگام ذبح و فروش گوشت الزامی است.
2-برآورد هزینه ساخت سردخانه،نرده و ریل های آهنی وبهبود وضعیت سپتیک کشتارگاه از سوی شهرداری و اقدام برای ساخت تا جلسه آینده .
3-معدوم نمودن سگ های ولگرد در سطح شهرستان با سرعت بیشتر برای جلوگیری ازشیوع بیماری های خطرناک همچون (هاری).

4-انهدام و پلمپ کوره های غیرقانونی تولید هیزم که در مجاورت روستاها هستند و باعث آلودگی هوای روستا میشوند.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی