سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | Tuesday 20 March 2018

کاروان زیر سایه خورشید در ادامه سفر خود در دهه کرامت صبح امروز وارد شهرستان انار شده و این شهر را غرق در عطر و بوی رضوی کردند.

کاروان زیر سایه خورشید در ادامه سفر خود در دهه کرامت صبح امروز وارد شهرستان انار شده و این شهر را غرق در عطر و بوی رضوی کردند.

به گزارش ” انارما” ؛ همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت امام رئوف حضرت علی بن موسی‌الرضا علیه السلام، خادمان حرم مطهر رضوی همراه با بیرق متبرک حضرت امام رضا(ع) صبح امروز به منظور دیدار با اقشار مختلف مردم، خانواده شهیدان، مسئولان وارد شهرستان انار شدند.

سفیران ثامن الحجج(ع) بعد از ورود به شهر انار، به مزار شهدای گمنام شهرستان انار عزیمت نموده و با نثار فاتحه به روح شهدا، یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشتند.

در ادامه نوبت دیدار مردمی بود که با تجمع در همان مکان و با چشمانی اشکبار از ساعت ها قبل انتظار ورود کاروان زیر سایه خورشید را می کشیدند تا پرچم متبرک به بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) را زیارت کنند.

 

 

انتهای پیام/

ثبت نام اعتکاف

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارآرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

جشن گلریزان و تجلیل از مرشدین شهرستان در زورخانه قائم آل محمد(ص) انار

مراسم جشن گلریزان همراه با تجلیل از مرشدین شهرستان انار در زورخانه قائم آل محمد(ص) مسجد زینبیه انار با حضور جمعی از مردم ،مسئولین و پیشکسوتین ورزش باستانی برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی