شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Saturday 18 May 2024

حجت الاسلام پور صادقی در ادامه و در خصوص سکوت بعضی خواص در جریان فتنه خاطرنشان کرد:متاسفانه بعضی خواص برجسته کشور در جریان فتنه بخاطر علاقه و حمایت از فرزندانشان ارزش های نظام را نادیده گرفتند و بعضی از این افراد اگر در جریان فتنه …

به گزارش انارما،پیش از ظهر امروز در مسجدصاحب الزمان(عج)شهرستان انار مراسم ویژه ای بمناسبت گرامیداشت9دی ماه برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام پورصادقی کارشناس حوزه علمیه قم ابتدادر خصوص امر به معروف و نهی از منکر در جامعه که وظیفه شرعی تک تک مسلمانان است مطالب مفیدی را بیان کرد ،ایشان نسبت  به کمرنگ شدن و کم اهمیت شدن این موضوع در زندگی روزمره هشدار داد و افزود:امربه معروف و نهی از منکر به شیوه صحیح باید در جامعه رعایت  شود.

وی در ادامه با اشاره به حماسه ملت در9دی ماه سال88 افزود:یکی از مهم ترین دلایل اکرام 9دی و اینکه مقام معظم رهبری بر اهمیت این موضوع تاکید میکنند،فاجعه ای است که فتنه گران دانسته آن را بوجود آوردند و چهار اصول و ستون اصلی نظام که مهمترین آن اسلام و ولایت فقیه است را نفی و زیر سوال بردند.

حجت الاسلام پور صادقی در خصوص قانون اساسی کشور و برخورد فتنه گران با این مسئله تصریح کرد:آقایان حتی یک دلیل قانع کننده برای اثبات تقلب در انتخابات نیاوردند و خدا میداند که از قبل از انتخابات برنامه ریزی کرده بودند و تنها هدفشان ابطال و برهم زدن انتخابات بود که خوشبختانه با درایت رهبر معظم انقلاب که مانع از ابطال انتخابات شدند این برنامه ی آنها هم خنثی شد.

کارشناس حوزه علمیه به بحث کشته سازی قتنه گران هم اشاره ای کرد و گفت:سران فتنه قصد داشتند با راه اندازی پروژه کشته سازی و اعلام اینکه این افراد بدست نظام کشته شدند برای فعالیت های خود مصونیت ایجاد کنند که البته در این امر هم ناموفق بودند.

وی گفت:سران فتنه(موسوی و کروبی)تا  ابتدای سال89 آزاد بودند تا اینکه در ابتدای سال89سعی در پایه ریزی سناریوی جنگ خانه به خانه داشتند و میخواستند با تحقق هدفشان ایران را به وضعیت فعلی سوریه دچار کنند و همه را به جان هم بیندازند تا جایی که مهدی کروبی ادعای دروغین تجاوز به زندانیان فتنه88 را مطرح کرد و بدون هیچگونه سند و مدرکی این تهمت بزرگ را به نظام نسبت داد ،دراین شرایط  نظام برای جلوگیری از ادامه بی حیای فتنه گران در قبال رافت اسلامی آنها را به کمترین مجازات یعنی حصر خانگی محکوم کرد.

حجت الاسلام پور صادقی در ادامه و در خصوص سکوت بعضی خواص در جریان فتنه خاطرنشان کرد:متاسفانه بعضی خواص برجسته کشور در جریان فتنه بخاطر علاقه و حمایت از فرزندانشان ارزش های  نظام را نادیده گرفتند و بعضی از این افراد اگر در جریان فتنه موضع خود را صریح و واضح بیان میکردند ،این فتنه انقدر طول نمیکشید .

وی در پایان صحبت هایش از مردم خواست  مواظب اقدامات دشمن باشند چرا که دشمنان و اصلاح طلبان افراطی سعی در فراموشی حماسه9دی دارند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی