شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ | Saturday 16 December 2017

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان انار در محل دفتر شهردار انار برگزار شد…

به گزارش انارما ، چهارشنبه ۱۸مرداد مراسم گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان انار در محل دفتر شهردار انار برگزار شد.

در این مراسم علی رحیمی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار گفت: یکی از مهم ترین عوامل یشرفت شهر ، ارتقای سطح قزهنگ و علم آن شهر است که عملی شدن این موضوع به همت و تلاش خبرنگاران برمی گرد چرا که پیشرفت شهر زمانی شکل میگیرد که خبرنگاران به رسالتشات در امر فرهنگ سازی عمل کنند.

وی با متمایز دانستن خبرنگار از رسانه تصریح کرد: معتقدم واقعا یک خبرنگار صداقت دارد و بعضا اگر نقضی هم دیده می شود از سوی رسانه ها است که در قالب اهداف و  عقاید سیاسی که دارند فعالیت می کنند.

رحیمی در ادامه از همکاری خبرنگاران با مجموعه شهرداری انار در طول چهارسال گذشته تقدیر کرد و گفت: در این مدتی که در خدمت مردم انار بوده ام هیچ گونه دلخوری از خبرنگاران نداشته ام و همواره جز در موارد ضروری ، علاقه ای به مصاحبه در طول این مدت نداشته ام.

در ادامه این جلسه سیدحسین جعفری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انار ضمن تقدیر از حمایت های همه جانبه شهرداری انار از فعالیت های فرهنگی در سطح شهرستان گفت: همواره معتقد بوده ایم که با حمایت های همیشگی شهرداری انار از امور فرهنگی و هنری ، شهرستان انار دو اداره فرهنگ و ارشاد دارد.

جعفری ضمن تقدیر از تلاش های خبرنگاران در امر اطلاع رسانی ، در توصیه ای به خبرنگاران تاکید کرد:رسالت سنگینی بر عهده تان است و به همین دلیل از شما میخواهم  در صحت و سقم اخباری که نشر می دهید دقت بیشتری داشته باشید.

وی در پایان به تعامل بیشتر خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان انار با یکدیگر تاکید کرد و برگزاری جلسات و شکل گیری مجمع خبرنگاران انار را  خواستار شد.

این جلسه با بیان مشکلات خبرنگاران انار و تقدیر از اصحاب رسانه انار ادامه یافت.

 

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارتصویر برگزیده

حضور با شکوه مردم انار در مراسم یادواره شهدای شهرستان با حضور خانواده شهید حججی

مراسم یادواره شهدای شهرستان انار با حضور خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی در مهدیه امامزاده محمدصالح (ع) انار برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی