شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ | Saturday 16 December 2017

امام جمعه انار گفت:انتظار مردم مومن شهرستان انار از همه نهادهای فرهنگی و هنری این است که میراث ارزشمند مردم انار که همان دینداری ، حجاب ، عفاف و غیرت دینی است را حفظ کنند.

به گزارش « انارما » ؛ حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار در خطبه های نماز جمعه این هفته به مراسم تحلیف رئیس‌جمهور اشاره کرد و گفت:بعد از گذشت ۳۹ سال از عمر پر برکت نظام جمهوری اسلامی علیرغم تلاش نظام استکبار برای انزوای ایران . مراسم معمول تحلیف به یک نشست جهانی برای ثبات استحکام و اقتدار ایران اسلامی تبدیل می‌شود .
وی افزود :امیدواریم دولت دوازدهم به انتظارات مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه داشته باشد که مهم‌ترین انتظار ملت ایران توجه به امر معیشت و اقتصاد کشور است .
امام جمعه شهرستان انار سهل انگاری چند نفر از نمایندگان مجلس در حاشیه مراسم تحلیف اشاره کرد و گفت:حاشیه های این مراسم در شان نمایندگان مجلس و ملت ایران نبود چرا که نمایندگان مجلس نماینده یک ملت بزرگی هستند که در طول تاریخ به ویژه تاریخ درخشان انقلاب اسلامی صحنه‌های عزت و اقتدار از خود به جا گذاشته اند و باید شان و جایگاه ملت بزرگ ایران حفظ شود.

حجت الاسلام منتظری به تهدیدات آمریکا علیه ایران اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور آمریکا از هنگام تبلیغات ریاست جمهوری اش مرتب بر علیه توافقنامه برجام صحبت کرده و اخیراً به بهانه بازدید از مراکز نظامی ایران می خواهد شکست برجام را برگردن ایران بیاندازد .

وی افزود:توافقنامه برجام که برای حفظ امنیت ایران و رفع تحریم بوده متاسفانه امروز بزرگترین ابزار تهدید آمریکا واقع شده است.

حجت الاسلام منتظری به بازگشت افتخار آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی اشاره نمود و گفت: آزادگان عزیز گنجینه‌های ارزشمندی هستند که باید از مقاومت ها و مجاهدت های آنها تجلیل کرد.

وی به مقاومت اسلامی و شکست مفتضحانه رژیم غاصب اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه با حزب الله لبنان اشاره کرد و گفت : پیروزی حزب الله لبنان به علت اعتقاد آنها به تفکر حضرت سیدالشهدا و شهادت در راه خدا بود که مورد حمایت الهی قرار گرفتند.

وی افزود: در جریان مقاومت اسلامی، تفکر شهادت طلبی حضرت سیدالشهدا هنوز ادامه دارد و شهید محسن حججی نمونه این مردان مجاهد و مقاوم است که اقتدا به ابی عبدالله الحسین علیه السلام کرد.

امام جمعه انار به وضعیت نابسامان پسته اشاره نمود و گفت : با همه مشکلات کم آبی ، سرمازدگی، گرمازدگی و آفات مختلف ، پسته تولید می شود  و انتظار کشاورزان از مسئولین و دولتمردان بازاریابی مناسب برای این محصول است.

وی در ادامه شهرستان انار را یکی از شهرستان های مذهبی استان کرمان ذکر کرد و گفت :انتظار مردم مومن شهرستان انار از همه نهادهای فرهنگی و هنری این است که میراث ارزشمند مردم انار که همان دینداری ، حجاب ، عفاف و غیرت دینی است را حفظ کنند.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارتصویر برگزیده

حضور با شکوه مردم انار در مراسم یادواره شهدای شهرستان با حضور خانواده شهید حججی

مراسم یادواره شهدای شهرستان انار با حضور خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی در مهدیه امامزاده محمدصالح (ع) انار برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی