دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ | Monday 23 July 2018

شهید محسن حججی شهیدی که قبلا انتقام خون خودشو گرفته بود…

به گزارش انارما ، مطلب زیر نوشته یکی از همرزمان اناری شهید مدافع حرم (محسن حججی) می باشد که که چندروز پیش به شکل دردناکی پس از به اسارت در آمدن توسط داعش به شهادت رسید.

سلام این افتخار را داشتم که پاییز ۹۴ حدود ۱۰ آلی ۱۵ روز در جنوب استان حلب سوریه در کنار این شهید بزرگوار بودم . این عزیز بسیار شجاع ،  پر تلاش والبته با ایمان و اهل نماز شب بود .

همیشه اصرار داشت خودش داخل تانک بنشیند و شلیک کند.  اولین فردی بود که برای نگهبانی در سخت ترین ساعات شب اعلام آماگی می کرد .

در چند عملیات شبانه که با تانکهای  T90 انجام دادیم ، به کمک چند نفر ازدوستان کرمانی و اصفهانی توانستیم بالای پنجاه شصت نفر از داعشی ها را بدرک واصل کنیم که اکثر شلیک ها توسط این شهید عزیز انجام گرفت  و آنقدر در آن عملیات ها نیروهای تکفیری تلفات دادند که مجبور شدند شبانه فرار کنند.

یادم است صبح روز اولین شبی  که با تانک های T90 که دیدشبانه بسیار عالی دارند تیراندازی بر روی خانه های محل استقرار تکفیری ها انجام دادیم . فرمانده ما من را از پشت بیسیم صدا زد وگفت: زود بیا فلان مکان حاجی کارت دارد . وقتی رفتم سردارسلیمانی به من گفت از طرف من از دوستانت خیلی تشکر کن کاری که شما دیشب کردید لیله الفتحی بود در منطقه.  خود حضرت زینب مزدتان را بدهد  و از طرف فرماندهان آن منطقه  مورد تشویق قرار گرفتیم .

بدون اغراق بیشتر این تقدیر ها بخاطر تلاش و رشادت این شهید عزیز بود . انشاالله دست من رو سیاه را در روز قیامت بگیرد .

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

گزارش تصویری یازدهمین شب اجرای نمایش «خشکسالی و جنگ» در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ نمایش «خشکسالی و جنگ» از نوزدهم تیر در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری شهید اسماعیلی نیا انار روی صحنه رفت و تا ۳۰تیر ماه هرشب ساعت ۲۰:۳۰ اجرا می شود ، بهای بلیط این نمایش ۵ هز ...

یادداشت های خصوصی