جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ | Friday 23 March 2018

جمعی از هنرمندان انار با امضای بیانیه ای خواستار ابقای علی رحیمی شهردار فعلی انار از سوی شورای شهر شدند…

به گزارش انارما ، جمعی از هنرمندان انار با امضای بیانیه ای خواستار ابقای علی رحیمی شهردار فعلی انار از سوی شورای شهر شدند.

در متن این بیانیه آمده است:

اعضای محترم شورای شهر

با توجه به آغاز کار شورای شهر جدید و تصمیم مهم برای انتخاب شهردار به اطلاع می رساند که ما جمعی از هنرمندان با در نظرگرفتن خدمات چهارساله مهندس رحیمی راد از جمله: تاسیس تالار شهر جهت استفاده هنرمندان برای ارائه فرهنگ و هنر ، تاسیس نگارخانه برای ارائه آثار هنرمندان اناری ،پیگیری های ایشان جهت تاسیس پلاتو ،برگزاری کنسرت ها ، جشن ها ، جنگ شادی و مراسمات مختلف ،حمایت از هنرمندان در جشنواره های مختلف در مراکز استان ها و شهرستان ها ،حمایت همه جانبه از هنرمندان در رشته های مختلف و حضور ایشان همچون مخاطبان دیگر در اجرا اکثر تئاتر ها و برنامه های هنری دیگر… که زحمات فراوانی کشیده اند و فرهنگ و هنر شهر تا ابد دستشان را می بوسد و ما همگی قدردان زحمات ایشان و خواستار ابقای ایشان برای ادامه راه و همکاری با هنرمندان هستیم.

در ضمن از حسن همکاری شورای جدید شهر و حمایت همه جانبه این شورا تقدیر و آرزوی موفقیت این شورا را در چهارسال پیش رو داریم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

اناری حاضر یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵ ب.ظ

سلام
خیلی هم آش دهن سوزی نبود
تو این بحران آب و خشک سالی های مداوم فلسفه هدر دادن آب تو خیابونا به جای جویهای آب و درست کردن آب نما و پارک آبی دیگه چه صیغه ایه … مگه همین دوستان و مجموعه اونها نبودن که معترض حرم شهید گمنام در کنار ارگ ساسانی و و باعث تخریب آثار باستانی بودن … الان این پارک آبی کنار ارگ ساسانی ممد حیات شد ؟
شوری جدید میتونه با تامل و تفکر یه نیروی بهتر که شاید ایده های بهتری داشته باشه بیاره … به هر حال لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق
از زحمات و تلاشهای شوری قدیم و شهردار و مجموعه شهرداری تشکر

ثبت نام اعتکاف

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارآرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

مراسم تحویل سال نو در امامزاده محمدصالح(ع) انار

همچون هرسال مردم انار لحظات سال نو را در مکان زیارتی امامزاده محمدصالح(ع) سپری کردند... ...

یادداشت های خصوصی