چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ | Wednesday 25 November 2020

در ادامه میرزایی نایب رئیس شورا شهر در خصوص شایعاتی پیرامون انتصاب فردی غیر بومی در یکی از ادارات شهرستان انار مطالبی را مطرح و افزودند که شورای شهر خواهان انتصاب نیروی های بومی در این شهرستان هستند

  به گزارش انارما،  در جلسه ای دکتر آذین نماینده مردم شهرستان انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی ،صالحی معاون سیاسی امنیتی فرماندار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، ریاست شبکه بهداشت شهرستان در دفتر شهردار انار برگزار گردید و مشکلات شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علی قدیری

    در این جلسه ابتدا قدیری ریاست شورای اسلامی شهر به بیان مشکلات و به طور خاص مشکلات بیمارستان انار و برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی که اعتراض داوطلبان اناری را در خصوص عدم احتساب آنان به عنوان نیروی بومی را در پی داشته و خواهان رسیدگی و پیگیری از سوی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی شد.

    در این جلسه همچنین دکتر برجی ریاست شبکه بهداشت ارائه گزارشی در خصوص عملکرد شبکه بهداشت و بیان مشکلات مجمومه بیمارستان مواردی را جهت توسعه و پیشرفت مرکز درمانی انار مطرح و خواستار پیگیری و برطرف نمودن موانع جهت راه اندازی کلینیک تخصصی در شهرستان شد. و پس از آن ایشان ضمن ارائه گزارشی خواستار تسریع در روند احداث بیمارستان در شهرستان انار شد همچنین اعضاء محترم شورای اسلامی شهر در خصوص ممنوع بودن حضور افاغنه در شهرستان انار و عدم رضایت مردم در این خصوص و مشکلاتی که برای کشاورزان در جهت انجام امور کشاورزی بوجود آمده مطالبی را مطرح و خواستار رفع ممنوعیت این شهرستان در خصوص حضور کارگران افغانی شدند.

    در ادامه میرزایی نایب رئیس شورا شهر در خصوص شایعاتی پیرامون انتصاب فردی غیر بومی در یکی از ادارات شهرستان انار مطالبی را مطرح و افزودند که شورای شهر خواهان انتصاب نیروی های بومی در این شهرستان هستند.

    در پایان صوراسرافیل عضو شورای اسلامی شهر در خصوص بهره برداری از معادن آهن پلاتری در شهرستان توسط افراد غیر بومی مطالبی را عنوان و خواستار پیگیری این موضوع توسط دکتر آذین شدند.
منبع:سایت شهرداری

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی