شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ | Saturday 16 December 2017

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انار گفت: خودروها و موتورسیکلت هایی که صرفا به علت ارتکاب تخلفات رانندگی توقیف شده اند تا یک هفته از تاریخ ۱۹ شهریور تا ۲۶ شهریورماه با وجود شرایط اعلام شده ترخیص می شوند

به گزارش ” انارما ” ؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انار اعلام کرد به مناسبت گرامیداشت ایام ولایت و عید سعید غدیر خم ،خودروها و موتورسیکلت هایی که صرفا به علت ارتکاب تخلفات رانندگی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی متوقف و به پارکینگ هدایت شده تا یک هفته از تاریخ ۱۹ شهریور تا ۲۶ شهریور با بخشودگی مدت زمان باقیمانده توقیف به شرح ذیل ترخیص می شوند.

۱_مالکین خودروها و موتورسیکلت های فوق الذکر می توانند با در دست داشتن مدارک و داشتن بیمه نامه شخص ثالث به پلیس راهور مراجعه و نسبت به ترخیص وسیله نقلیه اقدام نمایند.

۲_تسهیلات مذکور مشمول خودرو و موتورسیکلت هایی که به دستور مراجع قضایی توقیف می باشند نگردیده و لازم است توسط مراجع قضایی تعیین تکلیف شوند.

۳_وسایلی که به علت نداشتن گواهینامه مجاز توسط پلیس توقیف شده اند پس از سیر مراحل تشریفات و صدور رای قضایی خدمات ارائه می گردد.

۴_وسایل نقلیه ای که به علت فقدان بیمه نامه شخص ثالث توقیف شده اند پس از تمدید بیمه نامه ترخیص می شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارتصویر برگزیده

حضور با شکوه مردم انار در مراسم یادواره شهدای شهرستان با حضور خانواده شهید حججی

مراسم یادواره شهدای شهرستان انار با حضور خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی در مهدیه امامزاده محمدصالح (ع) انار برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی