سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | Tuesday 20 March 2018

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انار گفت: خودروها و موتورسیکلت هایی که صرفا به علت ارتکاب تخلفات رانندگی توقیف شده اند تا یک هفته از تاریخ ۱۹ شهریور تا ۲۶ شهریورماه با وجود شرایط اعلام شده ترخیص می شوند

به گزارش ” انارما ” ؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انار اعلام کرد به مناسبت گرامیداشت ایام ولایت و عید سعید غدیر خم ،خودروها و موتورسیکلت هایی که صرفا به علت ارتکاب تخلفات رانندگی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی متوقف و به پارکینگ هدایت شده تا یک هفته از تاریخ ۱۹ شهریور تا ۲۶ شهریور با بخشودگی مدت زمان باقیمانده توقیف به شرح ذیل ترخیص می شوند.

۱_مالکین خودروها و موتورسیکلت های فوق الذکر می توانند با در دست داشتن مدارک و داشتن بیمه نامه شخص ثالث به پلیس راهور مراجعه و نسبت به ترخیص وسیله نقلیه اقدام نمایند.

۲_تسهیلات مذکور مشمول خودرو و موتورسیکلت هایی که به دستور مراجع قضایی توقیف می باشند نگردیده و لازم است توسط مراجع قضایی تعیین تکلیف شوند.

۳_وسایلی که به علت نداشتن گواهینامه مجاز توسط پلیس توقیف شده اند پس از سیر مراحل تشریفات و صدور رای قضایی خدمات ارائه می گردد.

۴_وسایل نقلیه ای که به علت فقدان بیمه نامه شخص ثالث توقیف شده اند پس از تمدید بیمه نامه ترخیص می شوند.

انتهای پیام/

ثبت نام اعتکاف

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارآرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

جشن گلریزان و تجلیل از مرشدین شهرستان در زورخانه قائم آل محمد(ص) انار

مراسم جشن گلریزان همراه با تجلیل از مرشدین شهرستان انار در زورخانه قائم آل محمد(ص) مسجد زینبیه انار با حضور جمعی از مردم ،مسئولین و پیشکسوتین ورزش باستانی برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی