چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ | Wednesday 25 November 2020

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: کاری به مسائل قضایی بابک زنجانی ندارم اما امیدوارم به کسانی که در ورزش هزینه می‌کنند بها دهند

به گزارش انارما،محمد رویانیان در حاشیه جشن 50 سالگی باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران درخصوص دعوت او از پرسپولیسی‌ها برای حضور در صندوق مالی و بورس باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم پولدارها بیایند تا در صندوق سرمایه‌گذاری باشگاه سرمایه‌گذاری کنند چراکه این پول و سود آن به خود سرمایه‌گذاران برمی‌گردد. این پول به هیچ‌ عنوان به باشگاه نمی‌رسد و در چرخه بانکداری کشور قرار می‌گیرد و تمام سود آنها نصیب باشگاه پرسپولیس می‌شود که این پول به بازیکن‌سازی و توسعه مدارس فوتبال پرسپولیس کمک می‌کند.

خبرگزاری فارس: رویانیان: زمین و زمان، هوا و دریا به استقلال کمک می‌کند که این تیم ببرد/ زنجانی به پرسپولیس کمک کرده است

وی ادامه داد: این یک صندوق نیکوکاری ورزشی و ارزشی است و پول آن به صاحبان آن بازمی‌گردد. این پول می‌تواند به توسعه باشگاه در آینده کمک کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شما گفته بودید سرمایه‌دار و پولدار به پرسپولیس اضافه شوند و یکی از آن دو نفر بابک زنجانی است، افزود: آن دو نفر که من گفتم برای حضور در پرسپولیس هیچ مشکلی ندارند اما منظور من از حضور زنجانی نبود گرچه او هم به مملکت خدمت کرده و به پرسپولیس کمک‌هایی انجام داده است من کاری به مسائل قضایی او ندارم و قوه قضائیه خودش از افراد عادل تشکیل شده و آنها می‌دانند که چه کاری صحیح است.

وی افزود: البته من خودم زمانی ضابط آنها بودم و هنوز هم هستم اما امیدوارم به کسانی که در ورزش پول خرج می‌کنند بها دهند.

رویانیان در خصوص اینکه در جشن 50 سالگی پرسپولیس پیشکسوتانی از باشگاه استقلال حضور دارند که حتی خود باشگاه استقلال هم آدرسی از آنها ندارد، اظهار داشت: خداوکیلی ما برای کری‌خوانی این کار را نکردیم اما نمی‌دانم که چطور است که زمین، زمان، هوا و دریا به استقلال کمک می‌کنند تا این تیم گل بزند و بازی‌هایش را ببرد.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان گفت:  تا جایی که من خبر دارم از همه پیشکسوتان پرسپولیس برای حضور در این مراسم دعوت شده است. من با کسی قهر نیستم و هر کس که در این مراسم حضور دارد جایش روی سر ما است و هر کس هم که نیامده دوستش داریم.

منبع:فارس

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی