سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 28 May 2024

روز قرار طرف دعوای این بدنساز به همراه دو برادر دیگر خود در محل قرار حاضر شده و پس از کمی جر و بحث چند ضربه به وسیله داس از پشت به مقتول (بدنساز ساروی) وارد می کنند

یک بدنساز ساروی در یک درگیری به دست سه برادر با ضربات متعدد داس مجروح و پس از گذشت 48 ساعت جان سپرد. متهمان به قتل پیش از این درگیری نیز با مقتول مشکل داشتند و روز قرار برای گرفتن انتقام برادر کوچک شان به محل درگیری آمده بودند.

چاقو

به گزارش انارما، این بدنساز 30 ساله در حالی در این درگیری شرکت داشت که چندی پیش نیز در یک درگیری با یکی از هم محلی های خود گلاویز شد.

پس از درگیری اول، این بدنساز با یکی از کسانی که با هم به مشکل خورده بودند قرار گذاشتند در خیابان «شهبند» در محله خوی آباد ساری حاضر شوند و مشکل شان را با یکدیگر حل کنند.

روز قرار طرف دعوای این بدنساز به همراه دو برادر دیگر خود در محل قرار حاضر شده و پس از کمی جر و بحث چند ضربه به وسیله داس از پشت به مقتول (بدنساز ساروی) وارد می کنند. بر اساس این گزارش و شنیده های خبرنگار ما این بدنساز جوان از قدرت بدنی بالایی برخوردار بوده است و چنانچه برادران طرف دعوا از سلاح سرد استفاده نمی کردند وی هر سه تن را حریف بود و به اصطلاح از پس هر سه نفرشان برمی آمد.

مقتول پس از اصابت ضربه های داس بیهوش شده و زمانی که به بیمارستان می رسد تحت …

(منبع : تابناک)

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی