جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ | Friday 26 February 2021

روز قرار طرف دعوای این بدنساز به همراه دو برادر دیگر خود در محل قرار حاضر شده و پس از کمی جر و بحث چند ضربه به وسیله داس از پشت به مقتول (بدنساز ساروی) وارد می کنند

یک بدنساز ساروی در یک درگیری به دست سه برادر با ضربات متعدد داس مجروح و پس از گذشت 48 ساعت جان سپرد. متهمان به قتل پیش از این درگیری نیز با مقتول مشکل داشتند و روز قرار برای گرفتن انتقام برادر کوچک شان به محل درگیری آمده بودند.

چاقو

به گزارش انارما، این بدنساز 30 ساله در حالی در این درگیری شرکت داشت که چندی پیش نیز در یک درگیری با یکی از هم محلی های خود گلاویز شد.

پس از درگیری اول، این بدنساز با یکی از کسانی که با هم به مشکل خورده بودند قرار گذاشتند در خیابان «شهبند» در محله خوی آباد ساری حاضر شوند و مشکل شان را با یکدیگر حل کنند.

روز قرار طرف دعوای این بدنساز به همراه دو برادر دیگر خود در محل قرار حاضر شده و پس از کمی جر و بحث چند ضربه به وسیله داس از پشت به مقتول (بدنساز ساروی) وارد می کنند. بر اساس این گزارش و شنیده های خبرنگار ما این بدنساز جوان از قدرت بدنی بالایی برخوردار بوده است و چنانچه برادران طرف دعوا از سلاح سرد استفاده نمی کردند وی هر سه تن را حریف بود و به اصطلاح از پس هر سه نفرشان برمی آمد.

مقتول پس از اصابت ضربه های داس بیهوش شده و زمانی که به بیمارستان می رسد تحت …

(منبع : تابناک)

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی