جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ | Friday 2 June 2023

روز قرار طرف دعوای این بدنساز به همراه دو برادر دیگر خود در محل قرار حاضر شده و پس از کمی جر و بحث چند ضربه به وسیله داس از پشت به مقتول (بدنساز ساروی) وارد می کنند

یک بدنساز ساروی در یک درگیری به دست سه برادر با ضربات متعدد داس مجروح و پس از گذشت 48 ساعت جان سپرد. متهمان به قتل پیش از این درگیری نیز با مقتول مشکل داشتند و روز قرار برای گرفتن انتقام برادر کوچک شان به محل درگیری آمده بودند.

چاقو

به گزارش انارما، این بدنساز 30 ساله در حالی در این درگیری شرکت داشت که چندی پیش نیز در یک درگیری با یکی از هم محلی های خود گلاویز شد.

پس از درگیری اول، این بدنساز با یکی از کسانی که با هم به مشکل خورده بودند قرار گذاشتند در خیابان «شهبند» در محله خوی آباد ساری حاضر شوند و مشکل شان را با یکدیگر حل کنند.

روز قرار طرف دعوای این بدنساز به همراه دو برادر دیگر خود در محل قرار حاضر شده و پس از کمی جر و بحث چند ضربه به وسیله داس از پشت به مقتول (بدنساز ساروی) وارد می کنند. بر اساس این گزارش و شنیده های خبرنگار ما این بدنساز جوان از قدرت بدنی بالایی برخوردار بوده است و چنانچه برادران طرف دعوا از سلاح سرد استفاده نمی کردند وی هر سه تن را حریف بود و به اصطلاح از پس هر سه نفرشان برمی آمد.

مقتول پس از اصابت ضربه های داس بیهوش شده و زمانی که به بیمارستان می رسد تحت …

(منبع : تابناک)

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی