پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ | Thursday 26 November 2020

جانشين فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينکه سلاح استفاده شده توسط مداح معروف مجوز داشته است، گفت: امروز زمان رسيدگي به پرونده اين فرد بود که نيروي انتظامي در اين زمينه وظيفه خود را انجام داده است

به گزارش انارما،سردار احمد رضا رادان صبح امروز در مرکز نظارت همگاني ۱۹۷ در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه تيراندازي اتوبان شهيد بابايي توسط يک مداح معروف، اظهارداشت: سلاحي که در اختيار ايشان بوده، مجوز داشته و به صورت غيرقانوني مورد استفاده قرار نگرفته است.

رادان

وي ادامه داد: پرونده اين تيراندازي تشکيل و به مرجع قضايي اعلام شده و در هر حال رسيدگي است؛ امروز زمان رسيدگي به اين پرونده بوده و ناجا در اين زمينه وظيفه خود را انجام داده است.

رادان در پاسخ به اين شبهه که هدف تيراندازي مداح معروف، اراذل و اوباش بوده اند، گفت: اين افراد با توجه به تعريف هاي هفت گانه اي که ما از اراذل و اوباش داريم، نيست.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي خاطرنشان کرد: توصيه ما حتي به ماموراني که داراي وسايل دفاعي هستند، اين است که از اين وسايل به عنوان آخرين راه استفاده کنند و در واقع اين يک اصل در بکارگيري سلاح مي باشد؛ بکارگيري وسايل دفاعي بنا به تشخيص فرد استفاده کننده است البته بايد پاسخگوي تشخيص خود باشد.

منبع:ندای انقلاب

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی