شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024

جانشين فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينکه سلاح استفاده شده توسط مداح معروف مجوز داشته است، گفت: امروز زمان رسيدگي به پرونده اين فرد بود که نيروي انتظامي در اين زمينه وظيفه خود را انجام داده است

به گزارش انارما،سردار احمد رضا رادان صبح امروز در مرکز نظارت همگاني ۱۹۷ در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه تيراندازي اتوبان شهيد بابايي توسط يک مداح معروف، اظهارداشت: سلاحي که در اختيار ايشان بوده، مجوز داشته و به صورت غيرقانوني مورد استفاده قرار نگرفته است.

رادان

وي ادامه داد: پرونده اين تيراندازي تشکيل و به مرجع قضايي اعلام شده و در هر حال رسيدگي است؛ امروز زمان رسيدگي به اين پرونده بوده و ناجا در اين زمينه وظيفه خود را انجام داده است.

رادان در پاسخ به اين شبهه که هدف تيراندازي مداح معروف، اراذل و اوباش بوده اند، گفت: اين افراد با توجه به تعريف هاي هفت گانه اي که ما از اراذل و اوباش داريم، نيست.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي خاطرنشان کرد: توصيه ما حتي به ماموراني که داراي وسايل دفاعي هستند، اين است که از اين وسايل به عنوان آخرين راه استفاده کنند و در واقع اين يک اصل در بکارگيري سلاح مي باشد؛ بکارگيري وسايل دفاعي بنا به تشخيص فرد استفاده کننده است البته بايد پاسخگوي تشخيص خود باشد.

منبع:ندای انقلاب

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی