سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 28 May 2024

ماجرای حمله به حاج محمود کریمی در روزهای اخیر به طرز خارق العاده ای رسانه های نزدیک به هاشمی رفسنجانی، حامیان حسن عباسی و خارج نشینان ضدانقلاب را به یک همگرایی معنادار رسانده است

ماجرای حمله به حاج محمود کریمی در روزهای اخیر به طرز خارق العاده ای رسانه های نزدیک به هاشمی رفسنجانی، حامیان حسن عباسی و خارج نشینان ضدانقلاب را به یک همگرایی معنادار رسانده است.

به گزارش انارما، هجمه‌های رسانه‌ای به حاج محمود کریمی بعد از ماجرای حمله به او توسط اراذل و اوباش، به دست رسانه های ضدانقلاب آغاز شد و به سرعت مورد استقبال رسانه های داخلی وابسته به هاشمی رفسنجانی قرار گرفت.

سایت صهیونیستی بالاترین به عنوان آغازگر حملات به مداح اهل بیت(ع) نقش ویژه ای در وارونه جلوه دادن ماجرا و ساختن خوراک رسانه ای برای تعدادی از رسانه های داخلی ایفا کرد و پس از آن پرو بال دادن به ماجرا، اضافه کردن شایعات متعدد، ربط دادن موضوع به تعدادی از متهمان فساد اقتصادی و تفسیرهای عجیب و غریب دیگر توسط رسانه های وابسته به هاشمی رفسنجانی انجام شد.

در این میان نکته قابل تامل سکوت همراه با تایید رسانه ها و فعالان حامی حسن عباسی است که عملا آنها را به همراهان ویژه حمله به مداح اهل بیت(ع) تبدیل کرد.

حاج محمود کریمی چند هفته قبل به فیلم منتشرشده از حسن عباسی که در آن به تقبیح نامگذاری برخی هیئات مذهبی پرداخته و با لحنی عجیب از اهل بیت امام حسین(ع) نام برده بود، واکنش نشان داده و گفته بود: “به حق امیر المومنین (ع) به دوای محبت خانم حضرت رقیه(س) که خیلی ها دارن بازی در میارن . بالاخره باید یکی یه پارسی بکنه دیگه . اگه قرار باشه مثل روز همه چی روشن باشه همه میان . بنی امیه جنایت کرده بودن الان عباسی ها جنایت می کنن . بنی عباس جنایت می کنه . فردای قیامت ما با خانم رقیه میریم تو بهشت .خانم حضرت رقیه(س) دست مارو میگیره . دیگه حتما که نباید خود بنی عباس بیان حالا یکی میاد با همین اسم . ولی تهش میخوره ..”

حامیان عباسی بعد از حاشیه هایی که سایت های ضدانقلاب برای محمود کریمی به وجود آوردند، در فضای مجازی (و البته نه رسانه های تابلودار خود) مدام به یادآوری واکنش مداح اهل بیت(ع) به عباسی پرداخته اند.

در این میان رسانه های ضدانقلاب و نزدیک به هاشمی رفسنجانی و اصلاح طلب با سوءاستفاده از فضای پیش آمده قلاب خود را برای صید ماهی مورد نظرشان را از این آب گل آلود به کار انداخته اند و تا جایی پیش رفتند که حتی موضوع را به بابک زنجانی که در روزهای اخیر دستگیر شد نیز وصل کردند!

قابل تامل اینکه این حاشیه ها حول و حوش مداحی به وجود آمده که در سال های اخیر کمترین حاشیه ها و اظهارنظرها از او درباره مسائلی غیر از امور وابسسته به حرفه اش منتشر شده بود.

از قضا حاج محمود کریمی یکی از پذیرفته شده ترین و مقبول ترین مداحان اهل بیت در میان مردم است ولی ظاهرا نیل به اهداف موردنظر سه دسته یادشده (حامیان هاشمی و اصلاح طلبان، حامیان حسن عباسی و رسانه های ضدانقلاب) دست کم در زمان کنونی به تخریب حاج محمود کریمی وابستگی عجیبی پیدا کرده و آنها حاضر نشده اند تا این فرصت طلایی را از کف بدهند!

منبع:صراط

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی