سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ | Tuesday 28 May 2024

غلامعلی موحدی‌نیا عصر امروز در ستاد توسعه شهرستان انار با حضور معاون استاندار کرمان و مدیران کل ادارات استان کرمان به نقاط قوت شهرستان انار اشاره کرد…

به گزارش انارما،غلامعلی موحدی‌نیا عصر امروز در ستاد توسعه شهرستان انار با حضور معاون استاندار کرمان و مدیران کل ادارات استان کرمان به نقاط قوت شهرستان انار اشاره کرد و شناسایی و رفع موانع احتمالی سرمایه‌گذاری را در این شهرستان خواستار شد.

وی، خواستار راه‌اندازی اداره صنعت، معدن و تجارت در شهرستان انار شد و ادامه داد: اعتقاد دارم برای توسعه شهرستان انار باید از سرمایه‌گذاران حمایت شده و موانع پیش روی آنها کاملا تسهیل شود.

به گزارش فارس؛ با توجه به پیگیری‌های فرماندار شهرستان انار و دستور استاندار کرمان، ستاد توسعه شهرستان انار با حضور محمد تکلوزاده معاون استاندار، امام جمعه امین‌شهر، اعضای ستاد توسعه شهرستان و با حضور مدیران کل ادارات استان، رئیس شهرک‌های صنعتی و مسئولان ستاد سرمایه‌گذاری استان تشکیل شد.

در این جلسه موضوعاتی از قبیل ابعاد مختلف توسعه شهرستان انار شامل صنعتی  و کشاورزی، همایش سرمایه‌گذاری 19 دی ماه و… مطرح و در زمینه آنها تبادل نظر شد.

منبع:روابط عمومی فرمانداری

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی