دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | Monday 30 November 2020

غلامعلی موحدی‌نیا عصر امروز در ستاد توسعه شهرستان انار با حضور معاون استاندار کرمان و مدیران کل ادارات استان کرمان به نقاط قوت شهرستان انار اشاره کرد…

به گزارش انارما،غلامعلی موحدی‌نیا عصر امروز در ستاد توسعه شهرستان انار با حضور معاون استاندار کرمان و مدیران کل ادارات استان کرمان به نقاط قوت شهرستان انار اشاره کرد و شناسایی و رفع موانع احتمالی سرمایه‌گذاری را در این شهرستان خواستار شد.

وی، خواستار راه‌اندازی اداره صنعت، معدن و تجارت در شهرستان انار شد و ادامه داد: اعتقاد دارم برای توسعه شهرستان انار باید از سرمایه‌گذاران حمایت شده و موانع پیش روی آنها کاملا تسهیل شود.

به گزارش فارس؛ با توجه به پیگیری‌های فرماندار شهرستان انار و دستور استاندار کرمان، ستاد توسعه شهرستان انار با حضور محمد تکلوزاده معاون استاندار، امام جمعه امین‌شهر، اعضای ستاد توسعه شهرستان و با حضور مدیران کل ادارات استان، رئیس شهرک‌های صنعتی و مسئولان ستاد سرمایه‌گذاری استان تشکیل شد.

در این جلسه موضوعاتی از قبیل ابعاد مختلف توسعه شهرستان انار شامل صنعتی  و کشاورزی، همایش سرمایه‌گذاری 19 دی ماه و… مطرح و در زمینه آنها تبادل نظر شد.

منبع:روابط عمومی فرمانداری

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی