سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | Tuesday 20 March 2018

فرمانده انتظامی شهرستان انار با تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی برنامه های این هفته را اعلام نمود

به گزارش ” انارما ” ؛ فرمانده انتظامی شهرستان انار با تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی برنامه های این هفته را اعلام نمود.
سرهنگ غضنفری اظهار داشت:بیش از چهل برنامه عمومی و اختصاصی در این هفته به مرحله اجرا در می آید که عمده برنامه های عمومی آن شامل برگزاری صبحگاه مشترک _حضور در نماز جمعه_جلسات پرسش و پاسخ عمومی_برگزاری دعای ندبه و زیارت عاشورا_دیدار با خانواده شهدا و جانبازان_حضور در مدارس و مساجد _قرائت پیام مهر_نشست با مسئولین اداری شهرستان_ارائه خدمات مشاوره ای_جلسه با مسئولین و مدیران آموزش و پرورشی_نشست با معتمدین_بازدید دانش آموزان از یگانهای انتظامی_تجلیل از فعالان آموزشی_نشست با وکلای شهرستان_عطر افشانی گلزار شهدا می باشد.

وی یادآورشد:به مناسبت هفته نیروی انتظامی با همکاری دو تن از پزشکان شهرستان روز دوشنبه ۱۷ مهرماه ویزیت رایگان افراد کم بضاعت در نوبت صبح در مطب آقای دکتر احمد عبدالرضایی و آقای دکتر یدالله جلالیان انجام می گیرد و خدمات مشاوره ای در حوزه آسیب های اجتماعی ویژه عموم در روز پنجشنبه درساعت ۸_۹/۵ و عصر ساعت ۱۶:۰۰تا ۱۷:۰۰ ارائه می گردد از عموم جهت دریافت مشاوره دعوت می گردد.

انتهای پیام/

ثبت نام اعتکاف

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارآرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

جشن گلریزان و تجلیل از مرشدین شهرستان در زورخانه قائم آل محمد(ص) انار

مراسم جشن گلریزان همراه با تجلیل از مرشدین شهرستان انار در زورخانه قائم آل محمد(ص) مسجد زینبیه انار با حضور جمعی از مردم ،مسئولین و پیشکسوتین ورزش باستانی برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی