دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ | Monday 23 July 2018

دوازدهمین جشنواره قرآن استانی ” مدهامتان ” ۲۶ و ۲۷ مهرماه جاری در محل امامزاده محمدصالح ، تالار شهر و دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار می شود

به گزارش ” انارما ” ؛ دوازدهمین جشنواره قرآن استانی ” مدهامتان ” ۲۶ و ۲۷ مهرماه جاری در محل امامزاده محمدصالح ، تالار شهر و دانشگاه آزاد اسلامی انار برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انار با اعلام این خبر گفت : در جلسه برگزاری مرحله استانی دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان به میزبانی شهرستان انار که با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان ،امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده ناحیه سپاه و دیگر مسئولین برگزار شد مقرر گردید این جشنواره استانی در روزهای ۲۶ و ۲۷ مهرماه به میزبانی این شهرستان برگزار گردد.

سید حسین جعفری افزود : قرار است مرحله استانی این جشنواره در دو قالب برگزاری یک اردوی دو روزه زیارتی و تفریحی و با محوریت برگزاری مسابقات ، کارگاه آموزشی و محفل انس با قرآن در شهرستان انار برگزار شود.

انتهای پیام /

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

گزارش تصویری یازدهمین شب اجرای نمایش «خشکسالی و جنگ» در انار

به گزارش ” انارما ” ؛ نمایش «خشکسالی و جنگ» از نوزدهم تیر در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری شهید اسماعیلی نیا انار روی صحنه رفت و تا ۳۰تیر ماه هرشب ساعت ۲۰:۳۰ اجرا می شود ، بهای بلیط این نمایش ۵ هز ...

یادداشت های خصوصی