شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024

این باند با ظاهری موجه و فعالیت به ظاهر قانونی تعدادی از پروژه ها و طرحهای ضد انقلاب خارج نشین بویژه بی بی سی فارسی را انجام و از جمله پس از فتنه 88 سایت ندای…

به گزارش انارما،حجت الاسلام والمسلمین علی توکلی رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به دستگیری اخیر فعالان سایبری معاند افزود : بسیاری از تشکل های مردم نهاد و عضوگیری های شبکه های مجازی که مدیریت و برنامه ریزی های آنها از آن سوی مرزها انجام می شود ، تحقق اهداف و برنامه های دشمن را رقم خواهد زد .

وی اظهار داشت : دشمن برای لحظه لحظه فرزندان این مرز و بوم برنامه دارد و غالباً با شعارهای پرطمطراق و خوش آب رنگ ، جوانان و عمدتاً اقشارتحصیل کرده را جمع کرده و اجرای برنامه هایش را بصورت تدوین شده و نظام یافته به آنان می سپارد .

 این مقام قضایی ، دریافت مبالغ سنگین و فعالیت کاملاً سازمان یافته باند مذکور را یادآور شد و بیان داشت : این باند با ظاهری موجه و فعالیت به ظاهر قانونی تعدادی از پروژه ها و طرحهای ضد انقلاب خارج نشین بویژه بی بی سی فارسی را انجام و از جمله پس از فتنه 88 سایت ندای سبز آزادی برای سران فتنه توسط همین گروه طراحی و راه اندازی شد.

 حجت الاسلام والمسلمین توکلی خاطرنشان کرد : کمکهای مالی دریافتی این گروه معمولاً از لندن تحت عنوان کمک به انجمنهای خیریه و با چند واسطه به دست این باند می رسید و مدیر این گروه فردی بوده که از طرف بی بی سی فارسی در چند کشور مالزی ، هندوستان و افغانستان به عنوان مربی و استاد خدمت کرده و با هزینه سازمانهای اطلاعاتی انگلیس به این کشور ها سفر می نموده است.

وی موج سواری از تنش های اجتماعی را یکی از اهداف باند مذکور ذکر کرد و ابراز داشت : طبق اعتراف اعضای دستگیر شده ، این افراد باید در هر تنش اجتماعی سوار بر موج ، القائات و شبهه های خود را در جامعه منتشر می کردند .

رئیس کل دادگستری استان بر اعمال شدیدترین مجازات ها برای این گونه افراد تأکیدکرد و گفت : این افراد که تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی و اقدام علیه نظام را بصورت آگاهانه و هدفمند با نقشه های دشمنان قسم خورده این مرز و بوم به اجرا می گذاشتند مستحق سخت ترین مجازات هستند.

وی اذعان داشت : دشمن اکنون سبک زندگی را نشانه گرفته است و با القاء تجمل گرائی و میل به مادیات ، مردم را از روح معنوی و اسلامی جدا کرده است .

حجت الاسلام والمسلمین توکلی خاطر نشان کرد : مقابله با هجمه دشمن نیازمند همت و اراده جمعی است که تحقق آن درگرو تغییر در رفتار خانواده ها ، مدیران و چهره های شاخص اجتماعی و دیگر اقدامات فرهنگی و آموزشی از طریق رسانه ها بویژه رسانه ملی است.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی