شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | Saturday 18 May 2024

/میزان بارش/تعطیلی مدارس/وضعیت راه ها/وضعیت سطح شهر+تصاویر

میزان بارش  های جوی:

به گزارش انارما،مسلمی رئیس اداره هواشناسی شهرستان انار در مصاحبه اختصاصی با انار ما،در خصوص میزان بارش های جوی در۲۴ساعت گذشته در شهرستان انار گفت:میزان بارش برف۱۲سانتیمتر و میزان آب باران ۲۱/۶دهم میلیمتر در ایستگاه  سینوپتیک هواشناسی شهرستان انار ثبت شده است.

 

هواشناسی

 

مسلمی میزان بارش های جوی طی ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان انار  را بی سابقه خواند و افزود:در ۵سال اخیر این میزان بارش برف در شهرستان انار بی سابقه بوده است.

رئیس ادارهواشناسی در پایان و در خصوص هوای فعلی شهرستان و پیش بینی آن در آینده ،گفت:در روز های آینده علیرغم کاهش ابر دمای هوا بشدت افت میکند و یخبندان های طولانی در پیش است.

 

مدارس شهرستان انار

به گزارش انارما به نقل از سایت آموزش و پرورش استان کرمان ،بدلیل بارش برف و یخبندان تمامی مدارس شهرستان انار در روز چهار شنبه ۱۸ دی تعطیل است

 

تعطیل شد

 

وضعیت جاده های مواصلاتی شهرستان انار

در محور های انار-رفسنجان/انار-شهربابک/انار-یزد تردد به کندی صورت میگیرد و در محور انار-شهربابک بهمراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است.

معاون عمرانی استاندار و جانشین ستاد مدیریت بحران استان گفت: به دلیل یخبندان و لغزنده بودن جاده ها، از ساعت 16:00 امروز، 17/10/92 تا اطلاع ثانوی تردد خودروهای سنگین به جز خودروهای حامل مواد غذایی و سوخت و خودروهای امدادی در مسیر انار-شهربابک ممنوع است.

فرمانده پلیس راه کرمان ابراز کرد: مسافرانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان را دارند قبل از شروع سفر، می توانند با شماره های ۲۱۱۱۰۸۱ و ۲۱۸۳۹۰۴ مربوط به پلیس راه تماس گرفته و اطلاعات کافی را دریافت کنند.

وضعیت فعلی سطح شهرستان

عبدالرضایی معاون مالی و اداری و سرپرست امور شهر شهرداری :در پی بارش برف شهرداری انار تمام تلاش خود را جهت روان سازی عبور و مرور شهری و آسایش شهروندان بكار گرفته است.

شهرداری انار تمام تلاش خود را جهت روان سازی عبور و مرور شهری و آسایش شهروندان بکار گرفته است.

عبدالرضایی سرپرست حوزه خدمات امور شهر شهرداری انار ضمن بیان این مطلب که از عصر دیروز ستاد بحران شهرداری برای رفع مشکلات نزولات جوی و پاکسازی معابر شهری تشکیل و به صورت آماده باش در آمد ه است افزود از شب گذشته کارگران شهرداری به برف روبی درختان برای جلوگیری از شکستگی و وارد آمدن خسارت به خودرو های سطح شهر پرداختند.

همچنین تعدادی از ماشین آلات شهرداری نیز برای پاکسازی مسیرهای منتهی به شهر انار در اختیار اداره  راه و شهرسازی قرار گرفت.

ایشان افزود از صبح امروز نیز نیروهای شهرداری تمام تلاش خود را برای تسهیل عبور و مرور شهری بکار گرفته اند و اولویت فعلی شهرداری بازگشایی مسیرهای اصلی شهر ،مسیرهای دفع آبهای سطحی و پاکسازی میادین شهر می باشد.

سرپرست خدمات شهر انار اعلام کرد با توجه به خساراتی که نمک به آسفالت معابر معابر و فضاس سبز وارد میکند شهرداری حتی الامکان از عملیات نمک پاشی خود داری مینماید

عبدالرضایی از شهروندان عزیز درخواست کرد ضمن حفظ  آرامش خود ،شهرداری را از طریق سامانه 137 و تلفن 3222500 در خصوص مشکلات بوجود آمده با خبر نمایند تا شهرداری نسبت به رفع مشکل آنها اقدام نمایند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی