شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ | Saturday 16 December 2017

دیدار با مادربزرگ قصه گویی که با قصه مشکل گشا در بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی شرکت و به مرحله منطقه ای راه یافته بود از خاطرات گذشته و هنر قصه گویی صحبت کرد.

به گزارش ” انارما ” ؛ اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انار به مناسبت هفته کتاب به عیادت مادربزرگ قصه گوی منتخب استانی رفتند.

در این دیدار خیرالنسا بیگی مادربزرگ قصه گو که با قصه مشکل گشا در بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی شرکت و به مرحله منطقه ای راه یافته بود از خاطرات گذشته و هنر قصه گویی صحبت کرد.

خانم بیگی خاطر نشان کردند که قصه ها را ازمادرشان آموخته اند که خیلی از این قصه ها برای بچه های امروزی نا آشناست و مادربزرگها و پدربزرگها دوست داریم تا با بیان این قصه ها به زنده کردن آن وقصه خوانی بپردازیم.

همچنین مادربزرگ منتخب قصه گویی از تمام دست اندرکاران کانونی به خاطر احیا فرهنگ قصه گویی تشکر کردند.

در پایان با دادن لوح تقدیر و هدیه از این مادربزرگ قصه گو تجلیل به عمل امد

لازم بذکر است در هفته کتاب و کتابخوانی بیش از دویست دانش اموز از مرکز بازدید کردند و از فعالیتهای ویژه کتاب خوانی استفاده نمودند اجرای قصه گویی . روان خوانی و معرفی کتاب و خلاصه نویسی .همچنین نمایش فیلمهای کانونی و اجرای سرود یار مهربان توسط دانش اموزان مدرسه رازی از برنامه های اجرا شده در هفته کتاب بود .

انتهای پیام/

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارتصویر برگزیده

حضور با شکوه مردم انار در مراسم یادواره شهدای شهرستان با حضور خانواده شهید حججی

مراسم یادواره شهدای شهرستان انار با حضور خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی در مهدیه امامزاده محمدصالح (ع) انار برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی