یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ | Sunday 24 June 2018

دیدار با مادربزرگ قصه گویی که با قصه مشکل گشا در بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی شرکت و به مرحله منطقه ای راه یافته بود از خاطرات گذشته و هنر قصه گویی صحبت کرد.

به گزارش ” انارما ” ؛ اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انار به مناسبت هفته کتاب به عیادت مادربزرگ قصه گوی منتخب استانی رفتند.

در این دیدار خیرالنسا بیگی مادربزرگ قصه گو که با قصه مشکل گشا در بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی شرکت و به مرحله منطقه ای راه یافته بود از خاطرات گذشته و هنر قصه گویی صحبت کرد.

خانم بیگی خاطر نشان کردند که قصه ها را ازمادرشان آموخته اند که خیلی از این قصه ها برای بچه های امروزی نا آشناست و مادربزرگها و پدربزرگها دوست داریم تا با بیان این قصه ها به زنده کردن آن وقصه خوانی بپردازیم.

همچنین مادربزرگ منتخب قصه گویی از تمام دست اندرکاران کانونی به خاطر احیا فرهنگ قصه گویی تشکر کردند.

در پایان با دادن لوح تقدیر و هدیه از این مادربزرگ قصه گو تجلیل به عمل امد

لازم بذکر است در هفته کتاب و کتابخوانی بیش از دویست دانش اموز از مرکز بازدید کردند و از فعالیتهای ویژه کتاب خوانی استفاده نمودند اجرای قصه گویی . روان خوانی و معرفی کتاب و خلاصه نویسی .همچنین نمایش فیلمهای کانونی و اجرای سرود یار مهربان توسط دانش اموزان مدرسه رازی از برنامه های اجرا شده در هفته کتاب بود .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

قهرمانی تیم مجتمع آموزشی سما در مسابقات فوتسال جام رمضان امین شهر

در دیدار فینال مسابقات فوتسال جام رمضان امین شهر که به نوعی فینال جام رمضان انار تکرار شده بود تیم مجتمع آموزشی سما توانست اینبار با نتیجه ۳بر ۲ تیم آبشار عاطفه ها را شکست دهد و قهرمان این رقابت ها ش ...

یادداشت های خصوصی