چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

مصاحبه فرمانده نیروی انتظامی و فرماندار شهرستان انار با تسنیم

 

به گزارش انارما،سرهنگ جعفر غضنفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در انار،اظهارکرد:شب گذشته اکیپی از ماموران گشت انتظامی شهرستان انار به همراه پلیس راه، اداره راه و ترابری و هلال احمر انار در محورهای مواصلاتی این شهرستان مستقر شدند.

وی افزود: شب گذشته به علت بارش شدید برف، کاهش شدید دما و یخ زدگی جاده‌ها تردد وسایط نقلیه در محور مواصلاتی انار به شهربابک و انار به یزد با کندی شدید روبرو بود که به سبب حادثه خیز بودن این مسیرها به وسایط نقلیه‌ بدون زنجیر چرخ اجازه تردد داده نشد.

غضنفری بیان کرد: در این راستا با همکاری آموزش و پرورش و آستانه امامزاده محمد صالح انار  به 500 نفر از مسافران که قصد عبور از این مسیرها را داشتند، اسکان موقت داده شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد:محور مواصلاتی انار به شهربابک و انار به یزد کمتر از 7 ساعت با تلاش مأموران انتظامی، پلیس راه، اداره راه و ترابری و هلال احمر شهرستان بازگشایی و هم‌اکنون دارای ترافیک روانی هستند.

غلامعلی موحدی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در انار اظهار کرد: این اتوبوس‌ها از زاهدان به برطرف یزد و از کرمان به نقاط مرکزی کشور در حال گذر بودند که به سبب یخبندان، در شهرستان انار اسکان اضطراری یافتند.

فرماندار انار افزود: بارش برف در شهرستان انار 15سانتی‌متر بوده و امروز صبح تمامی محورهای تردد این شهرستان باز است.

وی از انسداد محور جوزم در مسیر انار به شهربابک تا شب گذشته خبر داد و گفت: از امروز صبح با کمک اکیپ‌های راهداری این محور کوهستانی نیز بازگشایی شده و تردد در آن جریان دارد.

موحدی نیا افزود: تردد در محورهای انار به شهربابک و انار به استان یزد نیز با مشکل مواجه بود که با کمک اکیپ‌هایی از شهرستان انار این محورها نیز بازگشایی شدند.

فرماندار انار با بیان اینکه امروز مدارس انار تعطیل شده‌اند، خاطرنشان کرد: نیازی به تعطیلی مدارس این شهرستان نبود.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی