سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ | Tuesday 20 March 2018

نماینده شهرستان های انار و رفسنجان گفت: چرا در سال های اخیر به دلیل  شرایط اقلیمی،  رکودبازار و خشکسالی های پیاپی مردم شهرستان های انار و رفسنجان که روزگاری خوش حساب ترین مشتریان بانکی و بزرگترین خیرین کشور بودند هم اکنون بزرگترین بدهکاران بانکی هستند

به گزارش ” انارما ” ؛  انارکی محمدی، نماینده مردم شهرستان های انار و رفسنجان که پنجم آذرماه به عنوان نایب رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان انتخاب شد، در جمع مدیران بانک های استان کرمان که جهت پیگیری مشکلات کشاورزان  رفسنجان و  انار در پرداخت وامهای کشاورزی به شهرستان انار سفر کرده بودند گفت: ما باید پیگیر مشکلات مردم باشیم و اگر مشکل در استان حل نشود بنده مجبورم از کشور و از طریق وزارتخانه پیگیری کنم.

وی افزود: ادامه این روند مشکلات زیادی را در بخش های مختلف ایجاد می کند. بانک ها به خوبی آمارها را دارند و می دانند که پیش از این، مردم شهرستان های رفسنجان و انار از بزرگترین  خیرین بودند.

انارکی محمدی نایب رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: باید امروز که مردم نیاز دارند بانک ها همراهی کنند چرا که در سال های اخیر به دلیل  شرایط اقلیمی،  رکودبازار و خشکسالی های پیاپی مردم شهرستان های رفسنجان و انار که روزگاری خوش حساب ترین مشتریان بانکی و بزرگترین خیرین کشور بودند هم اکنون بزرگترین بدهکاران بانکی هستند.

در این جلسه تصمیم گرفته شد، میری دبیر شورای عالی بانکهای استان  کرمان یکشنبه و سه شنبه هر هفته به منظور رسیدگی به پرونده های  بانک صادرات و تسهیل امور مردمی به شهرستان انار سفر داشته باشد .

همچنین مقرر گردید  مردم و  مسئولین جهت کمک به کشاورزان و تعیین تکلیف  بازپرداخت تسهیلات آنها اعم از  امهال،  تقسیط و یا  تمدید تسهیلات نزد شعب مورد نظرشان مراجعه و حداکثر همکاری صورت پذیرد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران

اگاه چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱:۲۶ ب.ظ

چرا صندلی اقای پُر کار فرماندار محترم با بقیه فرق می کنه هشکی می دونه

ثبت نام اعتکاف

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارآرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

جشن گلریزان و تجلیل از مرشدین شهرستان در زورخانه قائم آل محمد(ص) انار

مراسم جشن گلریزان همراه با تجلیل از مرشدین شهرستان انار در زورخانه قائم آل محمد(ص) مسجد زینبیه انار با حضور جمعی از مردم ،مسئولین و پیشکسوتین ورزش باستانی برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی