یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ | Sunday 29 November 2020

وی خواستار آسیب شناسی کارشناسانه در حوزه سرمایه گذاری شد و گفت:انتظار میرود با توجه به زیر ساخت های فرهنگی این شهرستان که بسیار بالاتر از شهرستان های دیگر است این شهرستان…

به گزارش انارما،در همایش سرمایه گذاری شهرستان انار که صبح پنجشنبه19دی در تالار فرهنگیان برگزارشد ابتدا مجری برنامه ضمن خیرمقدم به حضار و تشریح برنامه های همایش ازحجت الاسلام فلاح زاده امام جمعه امین شهر برای سخنرانی دعوت کرد.

IMG_0054

فلاحی پشت تریبون رفت و ضمن اشاره به نام گذاری امسال به سال حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی ابراز امید واری کرد: با تداوم این همایش ها و تخصصی دنبال شدن این کار و تشکیل کارگروه های وِیژه سرمایه گذاری در شهرستان انار، زمینه شکوفایی این شهرستان و بخش های اطراف فراهم شود.

وی خواستار آسیب شناسی کارشناسانه در حوزه سرمایه گذاری شد و گفت:انتظار میرود با توجه به زیر ساخت های فرهنگی این شهرستان که بسیار بالاتر از شهرستان های دیگر است این شهرستان مسیر پیشرفت خود را در سایه سار الطاف الهی و یاری رساندن مردمان فهیم شهرستان انار طی کند.

IMG_0059

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی