سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ | Tuesday 24 November 2020

گفت:استاندار و دکتر آذین دیشب با من تماس گرفتند و ضمن عذرخواهی نسبت به لغو پرواز بدلیل شرایط بد جوی ابراز امید واری کردند در اولین فرصت در جمع مردم انار حضور یابند.

به گزارش انارما،بعد از حجت الاسلام فلاح زاده، فرماندار شهرستان انار پشت تریبون رفت وابتدا ضمن اشاره به غیبت استاندار،نماینده انار در مجلس،نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس وسایر مقامات کشوری و استانی که مقرر بود در همایش حضور یابند و اما حضور نیافتند گفت:استاندار و دکتر آذین  دیشب با من تماس گرفتند و ضمن عذرخواهی نسبت به لغو پرواز بدلیل شرایط بد جوی ابراز امید واری کردند در اولین فرصت در جمع مردم انار حضور یابند.

IMG_0074

وی ادامه داد:همانگونه که میدانیم آن جور که نسبت به سرمایه های شهرستان  انتطار میرود در شهرستان انار سرمایه گذاری نشده است علی الخصوص در بخش صنعت و تجارت، شهرستان انار در ردیف کم توسعه ترین شهر های استان است.

وی یکی از  پتانسیل های شهرستان را در بخش سرمایه گذاری داشتن امنیت دانست و گفت:در بخش کشاورزی هم با برداشت سالانه بیش از 20هزار تن پسته میتوان پسته انار را بعنوان مرغوب ترین پسته کشور دانست.

وی با تمجید از جایگاه ویژه جغرافیایی شهرستان و قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی جنوب به شمال ابراز امیدواری کرد با توجه به ظرفیت های شهرستان در بخش ریلی شهرستان انار  میتوان با احداث راه آهن انار  به شبکه ریلی کشور متصل شود.

فرماندار انار به شهرک صنعتی انار که در مسیر جاده تهران -بندر عباس احداث شده اشاره کرد و گفت: این شهرک50هکتار است که 40هکتار آماده سازی شده و آب و برق 50واحد  شهرک هم آماده سازی شده است.

وی در پایان گفت:همانگونه که با پیگیری های بعمل آمده اداره کارو رفاه اجتماعی در شهرستان انار تاسیس شد تلاش میکنیم با پیگیری، اداره صنعت ،معدن و تجارت هم که یکی از خواسته های کسبه و مردم انار است به زودی در انار افتتاح شود.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی