دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ | Monday 30 November 2020

وی در خصوص طرح هایی که میتواند در انار اثر بخش باشد …

به گزارش انارما،بعد از فرماندار شهرستان انار:معاون اتاق بازرگانی استان کرمان پشت تریبون رفت و خبرداد:شنبه صبح اتاق بازرگانی استان کرمان جلسه ای با هیئتی41نفره از ترکیه در خصوص بحث تجارت و سرمایه گذاری دارد لذا سرمایه گذارانی که تمایل به همکاری با این هیئت دارند  میتوانند صبح شنبه با حضور درسالن مرحوم کامیابی اتاق بازرگانی استان  کرمان از نزدیک با این هیئت ترکیه ای ملاقات کنند.

IMG_0096

وی در ادامه گفت:با توجه به موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد شهرستان انار که یک مسیر ترانزیتی و دروازه خروجی استان کرمان از سمت شمال است میتوان گفت سرمایه داران اناری در خصوص ساخت یک مجتمع تجاری فرهنگی گردشگری در قسمت ورودی شهر که میتوانست سوددهی بالای داشته باشد غفلت کردند.

وی در خصوص طرح هایی که میتواند در انار اثر بخش باشد مواردی از قبیل سرمایه گذاری در بخش ساخت کمپ گردشگری کویری شهرستان انار اشاره کرد و افزود:این طرح که در ریگان مثبت جواب داده است میتواند با جذب مسافران و اقشار مختلف مردم هم در جهت پیشرفت شهرستان و هم بخش سوددهی مثمر ثمر باشد.

 

 

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی