سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ | Tuesday 23 January 2018

جمعی ازکارکنان شبکه بهداشت و درمان انار، مراکز و خانه های بهداشت تابعه و بیمارستان ولیعصر(عج) انار با اختصاص جمعا ۹۸ روز  از حقوق خود به زلزله زدگان غرب کشور، همدردی خود را با مردم زلزله زده این منطقه اعلام کردند.

به گزارش ” انارما ” در پی وقوع زلزله کرمانشاه و خراب شدن تعدادی از مراکز بهداشتی درمانی و خانه های بهداشت آن منطقه وزارت بهداشت و درمان از طریق دانشگاه های علوم پزشکی و خیرین گرانقدر سراسر کشور اقدام به بازسازی مراکز یاد شده نموده که بازسازی تعداد ۱۰ خانه بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان محول گردیده که ۱ باب از این خانه های بهداشت به شهرستان انار واگذار شده است .

 در پی این اقدام جمعی ازکارکنان شبکه بهداشت و درمان انار، مراکز و خانه های بهداشت تابعه و بیمارستان انار جمعا ۹۸ روز حقوق خود را به این امرخداپسندانه اختصاص دادند.

یادآور می شود ساخت این خانه بهداشت مستلزم مشارکت خیرین محترم و بزرگوار شهرستان انار در این زمینه می باشد.

روابط عمومی شبکه بهداشت انار در پیامی اعلام کرد با توجه به پرونده درخشان خیرین در امور بهداشتی و درمانی شهرستان امید بخش بوده لذا متعاقبا شماره حسابی از سوی شبکه بهداشت و درمان انار اعلام خواهد شد تا خیرین محترمی که قصد مشارکت در این کار را دارند ضمن اعلام آمادگی به شبکه بهداشت وجوه نقدی خود را واریز نمایند تا هرچه سریعتر نسبت به ساخت خانه بهداشت بنام شهرستان انار اقدام شود .

انتهای پیام/

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارتصویر برگزیده

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان از اماکن ورزشی شهرستان انار + تصاویر

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان با حضور در شهرستان انار ضمن بازدید از امکان ورزشی در جهت رفع کمبودها قول مساعد داد... ...

یادداشت های خصوصی