سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ | Tuesday 16 October 2018

حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار گفت: مسئولان نظام باید با مدیریت جهادی و توجه به تولید علم و نوآوری ها از بیگانگان قطع امید نمایند واز نفوذ دشمن در مراکز تصمیم‌گیری جلوگیری نمایند.

به گزارش ” انارما ” حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار در خطبه های نماز جمعه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت و گفت: بزرگ‌ترین ارزش انقلاب ملت بزرگ ایران ، اسلامی بودن و مردمی بودن آن است .

وی افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن موجبات یاس و ناامیدی دشمنان و آسیب ناپذیری نظام اسلامی را فراهم می نماید .

امام جمعه شهرستان انار به کارآمدی نظام اسلامی ایران اشاره نمود و گفت: به فرمایش رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی اگر نظام اسلامی ناکارآمد بود تا به حال ده ها بار بلعیده شده و از بین رفته بود.

وی افزود : برگزاری بیش از سی انتخابات و تامین امنیت آرامش کشور و ایستادگی در مقابل انواع توطئه های بیگانگان در سی و نه سال گذشته ،نشانگر کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است.

امام جمعه انار رفع موانع و مشکلات را ضروری دانست و گفت : مسئولان نظام باید سرمایه‌های انسانی کشور را شناسایی نموده و به نیروی جوان و سرزنده خودمان توجه نمایند.

وی افزود: مسئولان نظام باید با مدیریت جهادی و توجه به تولید علم و نوآوری ها از بیگانگان قطع امید نمایند واز نفوذ دشمن در مراکز تصمیم‌گیری جلوگیری نمایند.

امام جمعه شهرستان از نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی و فرماندارشهرستان تشکر کرد و گفت : حضور وزیران صنعت و معدن و تجارت و بهداشت و درمان و ورزش و جوانان در یکماه گذشته در شهرستان انار قابل تقدیر و تشکر است .

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در انار به روایت تصویر

آیین اختتامیه جشنواره قرآنی مدهامتان در شهرستان انار با معرفی نفرات برتر صبح امروز جمعه ۲۰ مهر در سالن تالار شهر انار برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی