سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ | Tuesday 16 October 2018

سرهنگ پاسدار محمدمهدی ابوالحسنی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، در نشست خبری از تشییع و تدفین۳ شهید گمنام به مناسبت سوم جمادی الثانی، سالروز شهادت حضرت زهراسلام الله علیها در شهرستان انار خبر داد…

به گزارش انارما ، سرهنگ پاسدار  محمدمهدی ابوالحسنی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، امروز(۲۴ بهمن)در نشست خبری از تشییع و تدفین۳ شهید گمنام به مناسبت سوم جمادی الثانی، سالروز شهادت حضرت زهراسلام الله علیها در شهرستان انار خبر داد.

وی در مورد مشخصات شهدای گمنام مربوط به شهرستان انار گفت:شهیدی که قرار است در دانشگاه آزاد انار تدفین شود ۱۸ ساله و مربوط به عملیات خیبر در جزیره مجنون می باشد و دو شهید ۲۴ و ۱۸ ساله از عملیات های خیبر و تک دشمن در روستاهای گلشن  و گلستان شهرستان انار خاک سپاری می شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمان در خصوص زمان تشییع گفت: شهید متعلق به دانشگاه آزاد انار در روز ۳۰بهمن تشییع و تدفین می شود و روز ۱اسفند مصادف با روز شهادت حضرت زهرا(س) شهدای مربوط به روستاهای گلستان و گلشن انار تشییع و تدفین خواهند شد.

لازم بذکر است طبق اعلام ابولحسنی به غیر از شهرستان انار سه شهرستان شهربابک، رفسنجان و  سیرجان میزبان پیکر ۱۳شهید گمنام دیگر خواهد بود.

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در انار به روایت تصویر

آیین اختتامیه جشنواره قرآنی مدهامتان در شهرستان انار با معرفی نفرات برتر صبح امروز جمعه ۲۰ مهر در سالن تالار شهر انار برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی