دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ | Monday 26 February 2018

سرهنگ پاسدار محمدمهدی ابوالحسنی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، در نشست خبری از تشییع و تدفین۳ شهید گمنام به مناسبت سوم جمادی الثانی، سالروز شهادت حضرت زهراسلام الله علیها در شهرستان انار خبر داد…

به گزارش انارما ، سرهنگ پاسدار  محمدمهدی ابوالحسنی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، امروز(۲۴ بهمن)در نشست خبری از تشییع و تدفین۳ شهید گمنام به مناسبت سوم جمادی الثانی، سالروز شهادت حضرت زهراسلام الله علیها در شهرستان انار خبر داد.

وی در مورد مشخصات شهدای گمنام مربوط به شهرستان انار گفت:شهیدی که قرار است در دانشگاه آزاد انار تدفین شود ۱۸ ساله و مربوط به عملیات خیبر در جزیره مجنون می باشد و دو شهید ۲۴ و ۱۸ ساله از عملیات های خیبر و تک دشمن در روستاهای گلشن  و گلستان شهرستان انار خاک سپاری می شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمان در خصوص زمان تشییع گفت: شهید متعلق به دانشگاه آزاد انار در روز ۳۰بهمن تشییع و تدفین می شود و روز ۱اسفند مصادف با روز شهادت حضرت زهرا(س) شهدای مربوط به روستاهای گلستان و گلشن انار تشییع و تدفین خواهند شد.

لازم بذکر است طبق اعلام ابولحسنی به غیر از شهرستان انار سه شهرستان شهربابک، رفسنجان و  سیرجان میزبان پیکر ۱۳شهید گمنام دیگر خواهد بود.

انتهای پیام/

کانال تلگرام خبرگزاری انار ما

آخرین اخبارآرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

واژگونی اتوبوس در محور انار به مهریز، یک کشته و ده مصدوم بر جا گذاشت + اسامی مصدومان

بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافری در محور اصلی شهرستان انار به مهریز یزد یک نفر کشته و ده نفر مصدوم شدند. ...

یادداشت های خصوصی