شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ | Saturday 28 November 2020

به مناسبت سالروز به امامت رسیدن حضرت مهدی (عج) تعدادی از خواهران و برادران هیئت رزمندگان انار از مسجد صاحب‌الزمان (عج) تا تپه‌های شهدای انار پیاده‌روی کردند

به گزارش انارما،چهاردهمین یادواره هشت شهید روستای ساقی انار با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس پیش از ظهر امروز در مسجد این روستا برگزار شد.

در این مراسم معنوی یکی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به بیان خاطرات رزمندگان پرداخت و گفت: شهدای ما از امام حسین (ع) درس گرفتند و راه آن حضرت را سرلوحه کار خود قرار دادند.

در حاشیه چهاردهمین یادواره هشت شهید روستای محمدآباد ساقی در شهرستان انار، نمایشگاه کتاب، عکس و پوستر شهدا و رزمندگان برپا شد.

پیاده‌روی هیئت رزمندگان انار

به مناسبت سالروز به امامت رسیدن حضرت مهدی (عج) تعدادی از خواهران و برادران هیئت رزمندگان انار از مسجد صاحب‌الزمان (عج) تا تپه‌های شهدای انار پیاده‌روی کردند.

شرکت‌کنندگان در این آیین سپس با دعا و نیایش ظهور آن حضرت را از خداوند طلب کردند.

منبع:فارس

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

تملک و مرمت درمانگاه سعدی توسط شهرداری انار / وقتی شهرداری جور میراث فرهنگی انار را میکشد

رییس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در سال‌های اخیر موضوع تخریب آثار تاریخی شهر به موضوع مهمی تبدیل شده و دوستداران میراث فرهنگی خواستار تملک و بازسازی این آثارشده اند که تاکنون اقدام قابل قبولی در این ر ...

یادداشت های خصوصی