یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ | Sunday 28 May 2023

به گزارش انارما،اقاي دكتر اذين نماينده محترم مردم شهرستان انار در مجلس شوراي اسلامي عصر ديروز در گفتگويي با “انارما” با بيان اينكه كار هزينه پرداختي جهت راه اندازي شبكه ديجيتالي رو به اتمام است و اگر مشكلي پيش نيايد در هفته اينده امكان راه اندازي شبكه ديجيتالي انار ميسر خواهد شد. دكتر اذين در […]

به گزارش انارما،اقاي دكتر اذين نماينده محترم مردم شهرستان انار در مجلس شوراي اسلامي عصر ديروز در گفتگويي با “انارما” با بيان اينكه كار هزينه پرداختي جهت راه اندازي شبكه ديجيتالي رو به اتمام است و اگر مشكلي پيش نيايد در هفته اينده امكان راه اندازي شبكه ديجيتالي انار ميسر خواهد شد.

azin

دكتر اذين در ادامه اين گفتگو در خصوص انتقال اب از خليج فارس به شهرستان انار و رفسنجان گفت:فاز اول ان شروع شده و دستگاهاي اب شيرين در حال نصب است و كار توسط كنسرسيوم ايران اغاز گرديده.

وي تصريح كرد اين كار در مدت 5سال انجام خواهد شد و اين اب مختص صنعت است كه باعث ميگردد از اب هاي كه اكنون در اين قسمت استفاده ميشود از صنعت خارج و ذخيره سازي و كمك مينمايد به بخش كشاورزي. با توجه به ميزان منفي ابي كه داريم در منطقه باعث جبران ان خواهد شد.

دكتر اذين در خصوص سوال پس از از عدم راي اعتماد به وزيران پيشنهادي و استفاده مجدد انها در دستگاه هاي دولتي چه مفهومي دارد؟

پاسخ داد هيچگونه مشكلي در اين زمينه نيست و اين پرسه كه وزيراني را رئيس جمهور جهت راي اعتماد انها را اعلام ميكند و مجلس پس از بررسي و گذشته افراد را صلاح نمي داند و راي عدم اعتماد انها را اعلام ميكند به معناي نفي علمي و اجتماعي انها نيست .

وي در پايان اظهار داشت دفتر نمايندگي در انار جهت پاسخگويي  سه روز در هفته خواهد بود و روزهاي فرد يا زوج ان پس از بررسي كه فردا انجام خواهد شد به اطلاع مردم خوب شهرستان انار خواهيم رساند.

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

تصاویری از نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا در انار

دومین نمایشگاه طراحی و نقاشی چهره شهدا  به صورت زنده، ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی ، شهدای مدافع حرم و امنیت سال ۱۴۰۱ به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان انار به کار خود پایان داد. ...

یادداشت های خصوصی