سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ | Tuesday 9 March 2021

مشكلي در اين زمينه نيست و اين پرسه كه وزيراني را رئيس جمهور جهت راي اعتماد انها را اعلام ميكند و مجلس پس از بررسي و گذشته افراد را صلاح نمي داند و راي عدم اعتماد انها را اعلام ميكند به معناي نفي علمي و اجتماعي انها نيست

به گزارش انارما،اقاي دكتر اذين نماينده محترم مردم شهرستان انار در مجلس شوراي اسلامي عصر ديروز در گفتگويي با “انارما” با بيان اينكه كار هزينه پرداختي جهت راه اندازي شبكه ديجيتالي رو به اتمام است و اگر مشكلي پيش نيايد در هفته اينده امكان راه اندازي شبكه ديجيتالي انار ميسر خواهد شد.

azin

دكتر اذين در ادامه اين گفتگو در خصوص انتقال اب از خليج فارس به شهرستان انار و رفسنجان گفت:فاز اول ان شروع شده و دستگاهاي اب شيرين در حال نصب است و كار توسط كنسرسيوم ايران اغاز گرديده.

وي تصريح كرد اين كار در مدت 5سال انجام خواهد شد و اين اب مختص صنعت است كه باعث ميگردد از اب هاي كه اكنون در اين قسمت استفاده ميشود از صنعت خارج و ذخيره سازي و كمك مينمايد به بخش كشاورزي. با توجه به ميزان منفي ابي كه داريم در منطقه باعث جبران ان خواهد شد.

دكتر اذين در خصوص سوال پس از از عدم راي اعتماد به وزيران پيشنهادي و استفاده مجدد انها در دستگاه هاي دولتي چه مفهومي دارد؟

پاسخ داد هيچگونه مشكلي در اين زمينه نيست و اين پرسه كه وزيراني را رئيس جمهور جهت راي اعتماد انها را اعلام ميكند و مجلس پس از بررسي و گذشته افراد را صلاح نمي داند و راي عدم اعتماد انها را اعلام ميكند به معناي نفي علمي و اجتماعي انها نيست .

وي در پايان اظهار داشت دفتر نمايندگي در انار جهت پاسخگويي  سه روز در هفته خواهد بود و روزهاي فرد يا زوج ان پس از بررسي كه فردا انجام خواهد شد به اطلاع مردم خوب شهرستان انار خواهيم رساند.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اطلاعیه مهم / پیج انارما به دلیل انتشار اخبار ، فیلم و تصاویر سردار دلها از دسترس خارج شد

به اطلاع شما همراهان همیشگی رسانه مردمی انارما می رساند پیج دوم اینستاگرام با آدرس زیر متعلق به پایگاه اطلاع رسانی انارما راه اندازی شده است ...

یادداشت های خصوصی