دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | Monday 21 May 2018

مسابقه بزرگ حفظ سوره یاسین در شهرهای رفسنجان و انار و سرچشمه برگزار می شود

به گزارش ” انارما ” مسابقه بزرگ حفظ سوره یاسین در شهرهای رفسنجان و انار و سرچشمه توسط روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انار برگزار می شود.

سیدحسین جعفری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انار تاریخ قرعه کشی و اهدای جوایز را پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ذکر و تصریح کرد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه می توانند به صورت اینترنتی در سایت ” https://goo.gl/UQsH1w ” یا حضوری در موسسات قرآنی و یا به دفتر اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان انار واقع در بلوار ۹دی روبروی اداره دارایی مراجعه نمایند.

جعفری در خصوص جوایز این مسابقه خاطرنشان کرد: به نفر اول مبلغ ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم مبلغ ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم مبلغ ۱۰ میلیون ریال اهدا می شود ضمن آنکه ۱۵ هدیه پنج میلیون ریالی به کارکنان شاغل در مس سرچشمه، ۱۵ هدیه پنج میلیون ریالی به سایر شرکت کنندگان و ۶۷ هدیه نفیس غیر نقدی نیز برای این مسابقه در نظر گرفته شده است.

🔸 وی در ادامه افزود زمان ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون تا ۳۱ فروردین‌ماه و زمان برگزاری آزمون نیز روز جمعه ۷ اردیبهشت‌ماه ساعت ۸:۳۰ صبح در سالن امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی #انار خواهد بود.

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

ویژه برنامه شاد شب های رمضان در پارک کودک انار برگزار شد / تصاویر

ویژه برنامه شاد شب های رمضان با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایزدخواه روحانی خوشنام مشهدی که پدیده مبلغان دینی نام برده شده است در پارک کودک ( شهرداری ) برگزار می شود. ...

یادداشت های خصوصی