شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ | Saturday 19 January 2019

اقدام عجیب یکی از مدیران مدارس یزد موجب اعتراض جمعی از خانواده‌های دانش‌آموزان این مدرسه شده است.

به گزارش ” انارما “به نقل از یزدرسا ؛  روز گذشته مدیر یکی از مدارس یزد در اقدامی عجیب موی همه دانش آموزان مدرسه را به‌اجبار تراشیده است.

همین موضوع سبب شده است که والدین دانش آموزان در اعتراض به این اقدام در این مدرسه تجمع کرده و خواستار رسیدگی به این اقدام غیرقانونی انجام‌گرفته از سوی مدیر مدرسه شده‌اند.

والدین معترض با غیرقانونی دانستن اقدام مدیر مدرسه می‌گویند این موضوع سبب تضعیف روحیه فرزندانشان شده است. دانش آموزان این مدرسه در اعتراض به این اقدام امروز از حضور در کلاس امتناع کرده و مدیر خاطی نیز امروز به مدرسه نرفته است.

این موضوع صبح امروز پای دو تن از بازرسان اداره کل آموزش‌وپرورش استان یزد را نیز به این مدرسه بازکرده و این بازرسان سعی در دلجویی از والدین دانش آموزان مدرسه داشته‌اند اما والدین از این اقدام قانع نشده و خواستار برخورد قاطع با مدیر خاطی هستند.

در همین رابطه محسن گلستانی فر مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان یزد در گفتگو با خبرنگار فارس در یزد با تائید این موضوع، گفت: با توجه به کار اشتباه مدیر مدرسه از این مدرسه بازدید به عمل آمد و از والدین دانش آموزان دلجویی شد و قرار شد کارگروهی با حضور روسای منطقه امروز در اداره کل آموزش‌وپرورش استان یزد تشکیل شود و این موضوع موردبررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

جشن عبادت و بندگی ۲۷۲ دانش آموز دختر در انار

جشن عبادت و بندگی ۲۷۲ نفر ازدانش آموزان پایه سوم دختر شهرستان انار به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب(س) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی