دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ | Monday 22 October 2018

امام جمعه انار به وضعیت اسفناک کشاورزی در شهرستان انار اشاره کرد و گفت: متاسفانه در سال‌های اخیر و امسال در اثر بلایای طبیعی کشاورزان سخت کوش شهرستان انارباخسارتهاو مشکلات عدیده‌ای روبرو شده‌اند که باید مسئولین محترم توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

به گزارش ” انارما ” ؛ حجت الاسلام منتظری در خطبه های نماز جمعه امروز با تبریک میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار گفت : زمانی که امام حسین (ع)بزرگترین پاسدار اسلام، دین را در معرض خطر دید برای پاسداری و حفاظت از دین تمام هستی و دارایی خود را تقدیم کرد ، و این بهترین الگو برای مردم و رزمندگان به ویژه پاسداران سلحشور انقلاب اسلامی است.

وی با تجلیل از جانبازان گرانقدر، میلاد قمر بنی هاشم علیه السلام بزرگ جانباز کربلا را تبریک گفت و افزود : مقام و جایگاه جانبازان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بسیار عظیم است .جانبازانی که برای حفظ کشور و ارزش های اسلامی و انقلابی سختی ها و رنج های فراوانی را تحمل کرده و می‌کنند .

امام جمعه شهرستان انار در ادامه خطبه ها افزود: کشور ایران کشورغنی و ثروتمندی است و التهاباتی که درهفته گذشته در حوزه بازار ارز و سکه بوجود آمد غیر طبیعی بود که با مدیریت قوی و با همکاری مردم و مسئولان و مبارزه قاطع با دلالان و قاچاقچیان و اخلالگران بازار ارز سامان پیدا خواهد کرد .

حجت الاسلام منتظری حمله جنایتکارانه کشور آمریکا فرانسه و انگلیس را به سوریه محکوم کرد و افزود: گرچه تجاوز آمریکا و متحدانش به دلیل واهی و بدون سند استفاده ارتش سوریه از سلاح‌های شیمیایی بود، ولی علت واقعی این اقدامات ددمنشانه پیروزیهای مستمر جبهه مقاومت و ضربات سخت و شکننده به تروریست‌ها و ناکام ماندن آمریکایی‌ها و متحدانش به ویژه آل سعود جنایتکار در سوریه بود که باعث شد این حرکت نابخردانه انجام شود و قطعا پاسخ به این اقدامات شوم در میدانی که جبهه مقاومت ترسیم کرده ، داده خواهد شد.

امام جمعه انار در ادمه گفت :ازعموم مردم مومن و ولایتمدار شهرستان ، شهردار و شورای شهر تقاضا داریم همچون گذشته در ایام اعیاد شعبانیه نیز چهره شهر را نورانی نموده و با چراغانی و نصب پرچم ها این ایام مبارک را با عظمت و شکوه خاصی برگزار نمایند.

امام جمعه انار در ادامه خطبه به وضعیت اسفناک کشاورزی در شهرستان انار اشاره کرد و گفت: متاسفانه در سال‌های اخیر و امسال در اثر بلایای طبیعی کشاورزان سخت کوش شهرستان انارباخسارتهاو مشکلات عدیده‌ای روبرو شده‌اند که باید مسئولین محترم توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

وی همچنین گفت:امروز به برکت میلاد باسعادت حضرت سیدالشهدا علیه السلام شهرستان انار مزین به حضور رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و مشاور رئیس جمهور و دبیر منطقه آزاد و ویژه اقتصادی کشور و معاونین ایشان بود که قرار شد بزودی در شهرستان انار منطقه آزاد و ویژه اقتصادی کشور با کمک شرکت ملی صنایع ملی مس ایران ایجاد گردد.

وی همچنین افزود:در جلسه امروز اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی که در فرمانداری برگزار شد مشکلات کشاورزان بویژه بدهی های بانکی و تسهیلات لازم به کشاورزان به اطلاع اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی رسید .

امام جمعه شهرستان در ادامه گفت :از نماینده شهرستانهای رفسنجان و انار جناب آقای انارکی محمدی و جناب آقای دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان که در جهت حضور اعضاء کمیسیون مجلس شورای اسلامی و دبیر مناطق آزاد کشور به شهرستان انار تلاش کردند تقدیر و تشکر می شود.

 

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در انار به روایت تصویر

آیین اختتامیه جشنواره قرآنی مدهامتان در شهرستان انار با معرفی نفرات برتر صبح امروز جمعه ۲۰ مهر در سالن تالار شهر انار برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی