جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ | Friday 22 February 2019

پایگاه خبری هیل هم نوشت: «روز جمعه تصویری از رهبر ایران در حال مطالعه کتابی جنجالی درباره دونالد ترامپ، منتشر شد که رئیس‌جمهور امریکا را مورد استهزا قرار داد. این کتاب جامعه جهانی و واشنگتن را با تعاریف جنجالی که از ترامپ و حلقه نزدیک به او ارائه کرد، مبهوت نمود

تصویری از رهبر انقلاب در نمایشگاه کتاب که ایشان را در حال مطالعه کتاب «آتش و خشم» نوشته مایکل ولف نشان می‌دهد، با واکنش رسانه‌های امریکایی مواجه شد. این کتاب در مورد دونالد ترامپ نوشته شد که انتشارش در امریکا و اروپا با جنجال‌هایی همراه شد و کاخ سفید آن را دروغ خواند.

برخی رسانه‌های خارجی انتشار این عکس از رهبر ایران را طعنه به ترامپ و استهزای او قلمداد کردند. سی بی اس امریکا نوشت: «روز جمعه تصویری از رهبر ایران منتشر شد که در آن در حال مطالعه ترجمه فارسی کتاب «آتش و خشم؛ درون کاخ سفید ترامپ» است.

این کتاب در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون در ژانویه قرار گرفت و در آن نویسنده مدعی است که از جزییاتی از درون کاخ سفید اطلاع دارد.» ای بی سی هم نوشت: «رهبر ایران در نمایشگاه کتاب پایتخت حضور پیدا کرد و در حالی که یکی از کپی‌های کتابی درباره آشوب‌های کاخ سفید تحت ریاست‌جمهوری ترامپ را ورق می‌زد از او عکسی گرفته و منتشر شد. »

نیویورک دیلی نیوز هم در گزارشی با اشاره به تصویر رهبر ایران در حال مطالعه کتاب جنجالی درباره ترامپ نوشت: «رئیس‌جمهور امریکا این کتاب را یک کتاب سرشار از دروغ خوانده است. » این رسانه امریکایی در ادامه به بیانات رهبری پس از خروج امریکا از برجام هم اشاره کرد.

پایگاه خبری هیل هم نوشت: «روز جمعه تصویری از رهبر ایران در حال مطالعه کتابی جنجالی درباره دونالد ترامپ، منتشر شد که رئیس‌جمهور امریکا را مورد استهزا قرار داد. این کتاب جامعه جهانی و واشنگتن را با تعاریف جنجالی که از ترامپ و حلقه نزدیک به او ارائه کرد، مبهوت نمود. »

بر پایه گزارش جوان، بی‌بی‌سی هم انتشار این عکس را طعنه به ترامپ دانست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

Mohammad سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۳:۳۶ ب.ظ

لطفا عکس شب های بعد مراسم پارک رو هم بزارید

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

راهپیمایی مردم انار برای خلق چِلّه تماشایی انقلاب + تصاویر

مردم همیشه در صحنه در شهر انار صبح امروز ، به خیابان‌ها آمدند ‏تا بار دیگر بیعت خود را با ولایت اعلام کنند‎ ...

یادداشت های خصوصی