یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ | Sunday 24 June 2018

حاج‌اصغر غیاثی با ۱۱۰ سال سن دارای ۱۰۲ فرزند، نوه، نتیجه و نبیره از سلامت کامل برخوردار و شغل وی کشاورزی است…

به گزارش ” انارما “؛  حاج‌اصغر غیاثی با ۱۱۰ سال سن دارای ۱۰۲ فرزند، نوه، نتیجه و نبیره از سلامت کامل برخوردار و شغل وی کشاورزی است.

وی شاعر هم است و در مناسبت‌های مختلف اشعاری در وصف آن مناسبت سروده است.

غیاثی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در انار گفت: راز سلامت من درغذای سالم از قبیل لبنیات، گوشت گوسفند و مرغ سبز (خانگی) بوده وخیلی کم به پزشک مراجعه می‌کنم و بیشتر از داروهای خانگی استفاده می‌کنم و اکنون به خاطر مشکل چشم به پزشک مراجعه کردم.

وی که در سن ۲۳ سالگی ازدواج کرده مبلغ یک‌هزار و۵۰۰ تومان مهریه همسر خود می‌کند، حاج اصغر دارای ۴ فرزند پسر و ۲ فرزند دختر است که نوه بزرگش به نام سیدمهدی مرتضوی در دفاع مقدس به شهادت رسیده و فرزند بزرگش به نام لیلا غیاثی دارای ۷۸ سال سن است.

حاج اصغر در گوش نبیره کوچکش که یک هفته داشت اذان گفت و خاطرنشان کرد: رسم این است که بچه که متولد می‌شود باید در گوشش اذان بگوییم .

وی اکنون در روستای شاهم‌آباد انار زندگی می‌کند و از سلامت کامل برخوردار است و فرزند بزرگش ۷۸ سال و نبیره کوچکش یک هفته دارد و در جمع فرزندانش شعر می‌خواند و آنها را شاد می‌کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

قهرمانی تیم مجتمع آموزشی سما در مسابقات فوتسال جام رمضان امین شهر

در دیدار فینال مسابقات فوتسال جام رمضان امین شهر که به نوعی فینال جام رمضان انار تکرار شده بود تیم مجتمع آموزشی سما توانست اینبار با نتیجه ۳بر ۲ تیم آبشار عاطفه ها را شکست دهد و قهرمان این رقابت ها ش ...

یادداشت های خصوصی