چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 29 May 2024

برادر زن جاسبی رئیس دانشگاه شد

به گزارش انارما،پس از روی کارآمد دولت تدبیر و امید و عزل و نصب های  رده های مختلف دولت ،این اتفاق خیلی زود به دانشگاه آزاد نیز سرایت کرد و پس از عزل رئیس دانشگاه آزاد شخم زدن در بخش ها و واحد های مختلف دانشگاه آزاد نیز استارت خورد.

حمزه کرمی از نزدیکان مهدی هاشمی رفسنجانی و جاسبی، در جلسات گروه مشاوران سیاسی دولت حضور و مشارکت موثری پیدا کرده است.

بنا به گزارش ندای انقلاب ، علی عباس پور تهرانی برادر همسر عبدالله جعفرعلی جاسبی و رئیس کنونی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، به پیشنهاد جاسبی و با دستور مستقیم آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات امنا دانشگاه آزاد به ریاست این واحد منصوب شده است.

پیش از این اخبار نگران کننده از بازگشت مجدد مدیریت خانوادگی به دانشگاه آزاد در رسانه ها منتشر شده بود.

خبر دیگر اینکه “حمزه کرمی از نزدیکان مهدی هاشمی رفسنجانی و جاسبی که به دلیل اتهامات فراوانی از جمله اتهامات اقتصادی و امنیتی در فتنه 88 دستگیر و روانه زندان شده بود، در جلسات گروه مشاوران سیاسی دولت حضور و مشارکت موثری پیدا کرده است. وی در دولت های هاشمی و خاتمی مدیر کل سیاسی دفتر رئیس جمهوری بوده است.”

در همین حال خبر می رسد که یکی از نمایندگان اصلی پیگیر طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اخیرا به درخواست هاشمی رفسنجانی، درخصوص پرونده تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت گویی با رئیس هیات امنای این دانشگاه داشته است.

در ماه های گذشته روند رسیدگی به تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد بسیار کند پیش می رود.

منبع:فرهنگ

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی