شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ | Saturday 25 May 2024

احتمال اکران فیلم های جشنواره فجر برای اولین بار در شهرستان انار

به گزارش انارما،دومین جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان انار(ویژه دهه فجر)ظهر دیروز دوشنبه در محل فرماندار انار برگزارشد.

IMG_0159

در این جلسه که روئسای مربوط حضور داشتند هریک برنامه های اداره خود را وپژه دهه فجر اعلام کردند.

در این میان صیادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان انار از برگزاری یک جشن بزرگ شادی با حضور گروه های مختلف هنری شهرستان در دهه فجر در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان انار خبرداد و گفت:ما در حال برنامه ریزی برای برگزاری این جنگ شادی هستیم که به احتمال زیاد یک شب از ایام الله دهه فجر  با همکاری شهرداری برگزار میشود.

صیادی از رایزنی های اداره ارشاد برای برگزاری و اکران فیلم های جشنواره فجر در شهرستان انار خبرداد و گفت:علیرغم اینکه اکران این فیلم ها نیاز به دستگاه های دیجیتالی مخصوص دارد که  در شهرستان انار وجود ندارد،ما خواستار دریافت نوار های ویدئویی این فیلم ها هستیم تا در صورت امکان این رخداد مهم  برای اولین بار در شهرستان انار به وقوع بپیوندد.

در این جلسه همچنین ملانوری  بخشدار امینشهر از تدارک برنامه هایی ویژه دهه فجر در امین شهر خبرداد.

در ادامه مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان انار هم گفت:در دهه فجر کمیته امداد در یکی از برنامه های مشترک با هلال احمر شهرستان قصد دارد در چندین روز از دهه فجر با حضور در امامزاده محمدصالح و سطح شهرستان بصورت رایگان ایستگاه های فشار خون دایر کند.

 

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

حکم پرونده سرقت آب در انار صادر شد

حکم پرونده برداشت غیر مجاز از آب شرب در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان انار صادر شد. ...

یادداشت های خصوصی