جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ | Friday 18 January 2019

رییس کمیته امداد انار اعلام کرد در سال ۹۶ بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان درآمد ناشی از زکات جمع آوری گردیده و در ۵ ماهه امسال بالغ بر ۵۳۰ میلیون تومان بوده است که به نسبت مشابه سال قبل، ۲۵۰ درصد رشد در این زمینه بوده است

به گزارش ” انارما ” در جلسه ستاد زکات شهرستان انار صبح امروز یکشنبه ۱۸ شهریورماه حجت الاسلام منتظری امام جمعه شهرستان انار ضمن تسلیت ایام محرم و شهادت امام حسین (ع) و یاران ایشان ، هدف از قیام امام حسین (ع) را امر به معروف و نهی از منکر و اقامه نماز دانست و با اشاره به آیات قرآن در خصوص اقامه نماز ، پرداخت زکات و امربه معروف و نهی از منکر مطالبی را ایراد نمود.

علی زهرودی فرماندار انار نیز به فرهنگ پرداخت زکات در شهرستان اشاره کرد و گفت علی رغم وضعیت اقتصادی نامناسبت شهرستان در اثر کاهش تولید پسته، مساعدت های خوبی در حوزه زکات صورت گرفته است.

امیرحسینی رییس کمیته امداد انار نیز گفت در زکات واجب ما درآمدی نداشته ایم ولی در زکات مستحبی مساعدتهای خوبی صورت گرفته است.

وی ادامه داد در سال ۹۶ بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان درآمد ناشی از زکات جمع آوری گردیده و در ۵ ماهه امسال بالغ بر ۵۳۰ میلیون تومان بوده است که به نسبت مشابه سال قبل، ۲۵۰ درصد رشد در این زمینه بوده است.

 

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

جشن عبادت و بندگی ۲۷۲ دانش آموز دختر در انار

جشن عبادت و بندگی ۲۷۲ نفر ازدانش آموزان پایه سوم دختر شهرستان انار به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب(س) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی