جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ | Friday 18 January 2019

فرمانده سپاه ثارالله کرمان گفت: در شرایطی که مردم عادی برای دریافت ۱ میلیون تومان وام باید چندین ضامن و مدرک به بانک ها ارائه کنند به چه قانونی میخواستند بیش از ۷هزار میلیارد وام به افرادی خاص برای احداث گلخانه در جنوب کرمان اعطا کنند …

به گزارش انارما ، صبح دیروز سه شنبه ۲۰شهریور همایش یاوران ولایت شهرستان انار با حضور سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در سالن صالحین ناحیه انار برگزار شد.

ابوحمزه در این مراسم با اشاره به نابسامانی های اقتصادی بوجود آمده در کشور به تشریح توطئه دشمن در این زمینه پرداخت و گفت:جنگ اقتصادی ، ورشکستگی نهاد های مالی ،گرانی لجام گسیخته ،راه اندازی اعتصابات در اصناف مختلف و در نتیجه ایجاد نارضایتی از نظام در مردم بخشی از برنامه ها و اتفاقاتی است که در در ماه های اخیر بوجود آمده و دشمن با سوء استفاده از شرایط پیش آمده در پی رسیدن به اهداف شومش می باشد.

وی افزود: نقش اصلی را در بوجود آمدن این شرایط زالو صفتانی عهده دار هستند که آب به آسیاب دشمن می ریزند و با ایجاد این مشکلات میخواهند نظام جمهوری اسلامی را ناکار آمد جلوه دهند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در ادامه با اشاره به اینکه برخی سعی میکنند که مقصر مشکلات اقتصادی به وجود آمده را رهبری نظام معرفی کنند  گفت:برخی اینگونه به مردم القا می کنند که شخص رهبر باید مشکلات ارز و سکه و بازار خود را حل کند ، در حالیکه طبق قانون وظایف رهبر مشخص می باشد و در این خصوص ایشان تنها سیاست های کلی اقتصادی را تعیین و ابلاغ می کنند و اجرای این سیاست ها به عهده مجلس شورای اسلامی و دولت می باشد ، بنابراین دولت و مجلس باید پاسخگوی سوء مدیریت در وضعیت بوجود آمده باشند و ارتباط دادن مشکلات به رهبری فرافکنی و راهی است برای فرار از پاسخگویی.

ابوحمزه تصریح کرد: طبق فرمایش رهبری معظم انقلاب تنها ۳۵درصد مشکلات بوجود آمده مربوط به مسائل خارج از کشور همچون تحریم و برجام می باشدو ۶۵درصد مشکلات به دلیل سوء مدیریت در داخل کشور بوجوذ آمده است.

وی در ادامه از اقدام به موقع قوه قضائیه در جلوگیری از اعطای وام ۷هزار میلیاردی به افراد خاص به اسم احداث گلخانه در جنوب کرمان تقدیر کرد و گفت: در شرایطی که مردم عادی برای دریافت ۱ میلیون تومان وام باید چندین ضامن و مدرک به بانک ها ارائه کنند به چه قانونی میخواستند بیش از ۷هزار میلیارد وام به افرادی خاص برای احداث گلخانه در جنوب کرمان اعطا کنند که خوشبختانه با اقدام به موقع قوه قضائیه در این زمینه از رخ داد چنین اتفاقی جلوگیری شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان در پایان با اشاره به وظیفه مسئولین در جهت رسیدگی به مشکلات مردم گفت: همه مسئولین از بنده گرفته تا مسئولین شهرستان و در سطوح بالاتر باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند و همه باید بدانیم که تحقق این موضوع با داشتن روحیه انقلابی و جهادی میسر خواهد بود.

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

جشن عبادت و بندگی ۲۷۲ دانش آموز دختر در انار

جشن عبادت و بندگی ۲۷۲ نفر ازدانش آموزان پایه سوم دختر شهرستان انار به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب(س) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی