جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ | Friday 18 January 2019

رییس بیست و یکمین جشنواره بین­ المللی قصه ­گویی گفت : از تمام علاقمندان دعوت می­کنم تا نسبت به تولید ارسال آثار خود تا ۱۵ مهرماه از طریق سایت جشنواره به آدرس www.kanoonfest.ir اقدام کنند.

به گزارش ” انارما ” ؛ رییس بیست و یکمین جشنواره بین­ المللی قصه ­گویی با بیان اینکه درخواست­ های بسیاری از سوی کانون ­های پرورش فکری استان ­ها، قصه­ گویان و علاقمندان به قصه ­گویی برای تمدید زمان ارسال آثار به دبیرخانه رسیده است تصریح کرد: به منظور ارج نهادن به درخواست دوست­داران قصه ­گویی و ایجاد فرصت مشارکت بیشتر، بخش قصه­ گویی تخصصی این جشنواره شامل قصه ­گویی کلاسیک و خلاق که در سه سطح دختران و پسران ۱۴ تا ۱۸ سال، زنان و مردان بالای ۱۸ سال و مادربزرگ ­ها و پدربزرگ ­ها برگزار می ­شود تا تاریخ هشتم مهرماه و بخش قصه­ گویی ۹۰ ثانیه و بین ­المللی نیز تا ۱۵ مهرماه تمدید می ­شود.

این مقام مسئول در پایان با تاکید بر اینکه با توجه به برگزاری جشنواره ­های استانی و منطقه ­ای، امکان تمدید مدت زمان ارسال آثار میسر نیست خاطرنشان ساخت: از تمام علاقمندان دعوت می­کنم تا نسبت به تولید ارسال آثار خود تا ۱۵ مهرماه از طریق سایت جشنواره به آدرس www.kanoonfest.ir اقدام کنند.

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

جشن عبادت و بندگی ۲۷۲ دانش آموز دختر در انار

جشن عبادت و بندگی ۲۷۲ نفر ازدانش آموزان پایه سوم دختر شهرستان انار به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب(س) در انار برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی