چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ | Wednesday 8 February 2023

پس از گذشت ۳۸سال از آغاز جنگ تحمیلی علیه ملت ایران ، یادآوری آن روزها برای نسل های سوم و چهارم انقلاب می تواند علاوه بر نشان دادن فداکاری ها و رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس ، به ترویج و تقویت روحیه جهاد و فداکاری در جامعه کمک بسیاری کند.

به گزارش ” انارما ” ؛ در ادامه تصاویری از شهدا و رزمندگان اناری از دفاع هشت ساله ملت ایران از اسلام و انقلاب را می بینید که هر کدام از آن ها از روزها و شرایط خاصی به یادگار مانده است .

اکثر این افراد اناری هستند.

ارسالی از مخاطبان انارما ؛

جهت بزرگنمایی تصاویر بر روی عکس کلیک کنید:

انتهای پیام/

 

دیدگاه کاربران

ناشناس یکشنبه 29 سپتامبر 2019 - 7:01 ب.ظ

کاش با اسامی همراه بود عکسها

ابراهیمی چهارشنبه 23 سپتامبر 2020 - 12:16 ب.ظ

خدا رحمت همه شهدای عزیز را
چقدر مخلص و بی ادعا بودند.
یادش بخیر شهید ارجمندی عزیز ، بعد از مجروحیت در جبهه و بازگشت به انار از طریق همرزمش شهید گرانقدر جعفری مطلع شدیم که در اعزام اخیر از ناحیه پشت مورد اصابت ترکش قرار گرفته و مجروح شده ، شبی در وضوخانه مسجد حضرت صاحب الزمان هر چه از او در باره مجروحیتش سوال کردیم علیرغم اینکه از روی پیراهن محل بانداژ مشخص بود از تایید موضوع طفره می رفت برادرم سید مهدی به اصرار می خواست محل اصابت ترکش را ببیند که اجازه نداد مدت زیادی از اذان و اقامه نماز گذشته بود وما سه تایی در مسجد نشسته بودیم و با هم صحبت می کردیم به نظرم به اواخر سال تحصیلی نزدیک می شدیم و شهید از ما سوال می کرد به نظرتان آیا بمانم و امتحانات آخر سال را بدهم و بعد به جبهه بروم یا معطل امتحانات نهایی نشوم و ما هم از سر علاقمندی به ایشان می گفتیم بمان و بعد از فراغت از تحصیل به جبهه برو ولی بالاخره بعد از صحبتی طولانی سرانجام گفت نه جبهه واجب تر است و بعد هم گفت این بار که به جبهه بروم حتماً یا شهید می شوم یا جانباز و بعد هم به پیشنهاد ایشان سه نفری با هم از تابلو بزرگی که در کنار مسجد بود زیارت عاشورا را خواندیم و بعد از هم خدا حافظی کردیم .

آخرین اخبار

تبلیغات

تاریخچه

تصویر برگزیده

بیش از ۱۲۰۰نفر در شهرستان انار معتکف شدند

در شهرستان انار بیش از ۱۲۰۰ نفر در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کردند که از این مجموع ۹۰۰ نفر خواهر و ۳۰۰ نفر برادران هستند. ...

یادداشت های خصوصی