جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ | Friday 21 June 2019

فرمانده انتظامی انار گفت: ماموران مبارزه با کالای قاچاق شهرستان موفق به کشف محموله لاستیک قاچاق ۱ میلیارد و ششصدمیلیون ریالی در انار شدند.

به گزارش ” انارما ” ؛ سرهنگ خلیلی فرمانده انتظامی شهرستان انار در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز برابر گزارشات واصله مردمی مامورین پلیس مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی شهرستان انار در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری موفق به کشف و ضبط دو دستگاه خودرو حامل لاستیک قاچاق گردیدند.

وی افزود: ماموران موفق شدند در بازرسی از این دوخودرو، ۴۰حلقه لاستیک خودروهای سنگین فاقد هرگونه اسناد و مدارک به ارزش حدودا یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال را کشف و ضبط نمایند.

فرمانده انتظامی انار در ادامه با اشاره به برخورد شدید با قاچاق کالا در این شهرستان، اظهارداشت: به دنبال اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق در این شهرستان و کشف محموله لاستیک دو نفر در این ارتباط دستگیر و پس ازتشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی گردیدند.

وی اضافه کرد: گزارشات به موقع مردم مهترین عامل در اجرای بهتر ماموریتهای محوله پلیس است و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در زمینه قاچاق کالا و همچنین احتکار ، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ ویا شماره تلفن ۳۴۳۸۶۷۰۸ به پلیس اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اجرای ورزش باستانی زورخانه ای در انار با حضور پهلوان رشیدزاده قهرمان جهان

تصاویری از اجرای ورزش باستانی زورخانه ای در زورخانه قائم آل محمد(ص) مسجد زیبنبیه انار ...

یادداشت های خصوصی