پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ | Thursday 13 December 2018

فرمانده انتطامی انار در اولین روز از هفته ناجا بعد از خطبه های نمازجمعه بیان داشت:امنیتی که به تنهایی توسط پلیس تامین شود پایدار نخواهد بود

به گزارش ” انارما ” ؛ فرمانده انتطامی انار در اولین روز از هفته ناجا بعد از خطبه های نمازجمعه بیان داشت:امنیتی که به تنهایی توسط پلیس تامین شود پایدار نخواهد بود،امنیت حاصل مشارکت فعال مردم و تمام دستگاه هاست و ما موظفیم بسترهای مشارکت در تامین امنیت را فراهم کنیم و مقابله با ناهنجاری ها و بی نظمی های اجتماعی با مشارکت مردم حاصل خواهدشد.

وی افزود: باپیشرفت تکنولوژی و افزایش تغییرات در همه ابعاد جامعه نیازمند فصل جدیدی از تولید امنیت می باشیم که پلیس به تنهایی قادر به تامین امنیت نخواهد بود.
خلیلی نژاد خاطر نشان کرد:با وجود تکنولوژی لازم است همه باهم بیش از گذشته در تمام ابعاد رفتاری،خانوادگی،اجتماعی مشارکت و همراهی کنیم و توصیه خدمتگزاران نظام را به خوبی اجرا و به صورت عملی مشارکت داشته باشیم.

فرمانده انتظامی انار در خصوص جنگ نرم در سخنانی یادآور شد:دشمن همه قدرت و نیروی خود را به کار گرفته تا در جنگ نرم با حمله به اعتقادات و تضعیف روحیه معنوی جوانان موجب تغییر و تحول در زندگی مردم شود و ما می توانیم با بصیرت افزایی و تربیت درست افراد خانواده سدی در برابر محقق شدن اهداف دشمنان باشیم.

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

شو اسب سواری در انار

شو اسب سواری در انار به مناسبت هفته فرهنگی شهرستان انار برگزار شد... ...

یادداشت های خصوصی