جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ | Friday 21 June 2019

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان انار صبح امروز و در دومین روز از هفته ناجا برگزار شد.

امام جمعه انار در مراسم صبحگاه مشترک به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا باتبریک به همه سختکوشان امنیت کشور بیان داشت:نیروی انتظامی،نیرویی مقتدر و سربلند و صمیمی با مردم در حالیکه اقتدار و امنیت را حفظ کرده صمیمیت و صفایی که با مردم دارد زبانزد همه است.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری ضمن تاکید برایجاد محیطی صمیمی بین پلیس و مردم اظهارداشت:نیروی انتظامی بدون حمایت و مشارکت مردم نمی تواند موفق عمل کند و پلیس و مردم باید باهم باشند تابتوانیم به اهداف عالیه کشور برسیم.

علی زهرودی فرماندار انار در بخشی از سخنان خود در مراسم صبحگاه تصریح کرد:دشمن از همه جهات سعی بر خدشه وارد کردن به نظام و ایجاد فاصله بین مردم و نظام دارد که شما مردم و مسئولین باید بیش از پیش هوشمندانه عمل کنید و مراقب باشید و نیروی انتظامی همانند قبل مقتدرانه عمل کند که قطعا پیروزی از آن ما خواهد بود.

فرمانده انتظامی اناردر دومین روز از هفته ناجا در مراسم صبحگاه مشترک بیان داشت:مقابله با بی نظمی ها و ناهنجاریهای اجتماعی با مشارکت دستگاهها و مردم با پلیس محقق می شود.
سرهنگ خلیلی نژاد اظهار داشت:نیروهای مسلح برای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی نیازمند همکاری و مشارکت مردم دارند و پلیس به تنهایی نمی تواند امنیتی که شایسته و بایسته مردم است را فراهم کند.
وی افزود:مشارکت مردم با پلیس و استفاده از تمام ظرفیت ها یکی از موفقیت های پلیس است و امروز نیروی انتظامی از مجهزترین ابزار در راه مبارزه با ناهنجاری ها استفاده می کند

وی اشاره به هفته نیروی انتظامی با شعار پلیس مقتدر ,امین مردم گفت: امروز شاهد اقتداری در کشور در سایه عدالت و رافت توام با مشارکت مردم و همدلی و همزبانی در راه رسیدن به یک امنیت و آرامش هستیم.

خلیلی گفت: هرکجا که اقتدار باشد و با سرپنجه قوی قانون با قانون شکنان برخورد مقتدرانه داشته باشیم و در کنار آن رافت، آرامش، محبت و عدالت باشد حتما می توانیم به وظیفه خود برسیم و در کنار آن همدلی و همزبانی بین نیروی انتظامی و مردم و بین ناجا و مسوولان وجود داشته باشد تا در نتیجه آن به امنیت و آرامش برسیم.

در پایان مراسم صبحگاه از کارکنان نمونه و ساعی تقدیر بعمل آمد.

این آیین صبحگاه مشترک به مناسبت هفته گرامیداشت نیروی انتظامی برگزار شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اجرای ورزش باستانی زورخانه ای در انار با حضور پهلوان رشیدزاده قهرمان جهان

تصاویری از اجرای ورزش باستانی زورخانه ای در زورخانه قائم آل محمد(ص) مسجد زیبنبیه انار ...

یادداشت های خصوصی