جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ | Friday 21 June 2019

سید حسین جعفری با اعلام این خبر گفت: سیزدهمین جشنواره قرآن استانی مدهامتان ۱۸ لغایت ۲۰ مهرماه به میزبانی شهرستان انار برگزار می شود.

به گزارش ” انارما ” ؛ سیدحسین جعفری مسئول دبیرخانه سیزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان استان کرمان با اشاره به ظرفیت های خوب قرآنی شهرستان افزود: شهرستان انار از سال قبل به عنوان محل دائمی برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان تعیین شده است. وی تصریح کرد: دوازدهمین دوره جشنواره به نحو بسیار مطلوبی در این شهرستان برگزار شد و امیدواریم با تلاش ستاد برگزاری جشنواره امسال هم شرکت کنندگان از برگزاری سیزدهمین دوره خاطره خوشی داشته باشند.

وی افزود: در این دوره ۲۶۰ نفر از سراسر استان در ۱۳ رشته قرآنی با هم به رقابت می پردازند و استاد شیخ زاده از قاریان و داوران مطرح کشوری هم برای داوری حضور دارند.

این مقام مسئول همچنین از برگزاری کارگاههای آموزشی عمومی و خصوصی بصورت رایگان در حاشیه جشنواره خبر داد و افزود: یک کارگاه آموزشی ویژه کلیه شرکت کنندگان در مورخ چهارشنبه۱۸ مهرماه بعد از نماز مغرب و عشاء در محل رواق امام زاده محمد صالح(ع) و یک کارگاه دو روزه آموزشی مروجان قرآنی ویژه ائمه جماعت روستاهای سراسر استان در تاریخ های ۱۹ و ۲۰ مهرماه با حضور اساتید برجسته در حاشیه این جشنواره برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان انار خاطرنشان کرد: کارگاههای آموزشی در محل امامزاده محمدصالح ، مسابقات بانوان در محل دانشگاه آزاد اسلامی و مسابقات آقایان در محل تالار شهربرگزار می شود.

سیدحسین جعفری از برگزاری شبی در محفل قرآن در پنج نقطه از شهرستان همزمان با افتتاحیه جشنواره در چهارشنبه شب خبر داد و افزود: این محافل با حضور قاریان برجسته کشوری و استانی و حافظان و قاریان شهرستان انار در ۵ مسجد همزمان برگزار می شود.

وی همچنین گفت: مراسم پرشکوه شبی در محضر قرآن پنجشنبه شب در محل رواق امامزاده محمدصالح ، با حضور قاری کشوری آقای شیخ زاده و حضور کلیه متسابقین و علاقمندان به کلام وحی ، هم از دیگر برنامه های این جشنواره است.
جعفری عنوان کرد: مراسم اختتامیه جشنواره سیزدهم صبح جمعه ساعت ۹ صبح با حضور مسئولین کشوری و استانی در محل تالار شهر انار برگزار می شود.

رئیس اداره ارشاد شهرستان انار از ،فرمانداری ، نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس، دفترامام جمعه، شهرداری، شورای شهر، روابط عمومی مس سرچشمه، سپاه، دانشگاه آزاد اسلامی، آموزش و پرورش ، اوقاف، مدیریت آستان مقدس امامزاده و تبلیغات اسلامی به جهت همکاری گسترده در برگزاری این رویداد فرهنگی در شهرستان انار تشکر کرد.
وی همچنین از جناب آقای علیزاده مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و آقای ابدالی تکلو مسئول محترم دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان کرمان هم تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

اجرای ورزش باستانی زورخانه ای در انار با حضور پهلوان رشیدزاده قهرمان جهان

تصاویری از اجرای ورزش باستانی زورخانه ای در زورخانه قائم آل محمد(ص) مسجد زیبنبیه انار ...

یادداشت های خصوصی