جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ | Friday 22 March 2019

نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلوواتی در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع در مدت زمان ۶ماه به بهره برداری رسید و انرژی تولیدی آن وارد مدار شد.

به گزارش ” انارما ” ؛ طی مراسمی امروز دوم آبان ماه با حضور مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی استان و شهرستان انار، امام جمعه، معاون فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان طرح نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلو واتی افتتاح و چند طرح دیگر در این دانشگاه کلنگ زنی شد.

در ابتدا باحضور دکتر منظری توکلی ریاست دانشگاه آزاد استان کرمان و مسئولین ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا مزار شهید گمنام واحد انار عطر افشانی و گلباران شد.

دکتر قدیری اناری در این مراسم افزود: مقبره و المان شهید گمنام در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع شامل محوطه سازی و یادمان شهید کلنگ زنی شد و در کوتاهترین زمان ممکن به بهره برداری خواهد رسید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به طرح افتتاح نیروگاه خورشیدی افزود: نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلوواتی در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع در مدت زمان ۶ماه به بهره برداری رسید و انرژی تولیدی آن وارد مدار شد.

قدیری اناری از دیگر طرح های در دست اقدام واحدانار را ساخت گلخانه هیدروپونیک هوشمند ذکر نمود و اعلام کرد این طرح در زمینی به مساحت ۴۵۰۰مترمربع در حال احداث است که به زودی مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرد.

از دیگر برنامه های این مراسم بازدید از استخر شنای واحد که در دوسالن مجزا ویژه آقایان و بانوان می باشد که ورثه مرحوم علی اکبر امین قول مساعد دادند بزودی تکمیل و مورد افتتاح قرار گیرد. در ادامه از گلخانه در حال ساخت هیدروپونیک هوشمند بازدید و مقرر شد به زودی مورد افتتاح قرار بگیرد.

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

برگزاری نمایشگاه و یادواره شهدای محله پایین انار به روایت تصویر

 یادواره شهدای محله پایین انار با حضور چشمگیر مردم ولایی شهرستان در مسجد علی ابن ابی طالب محله پایین انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی