سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ | Tuesday 13 November 2018

کلاسهای کانون علمی ، فرهنگی و هنری یادگار امام انار به منظور پیشرفت روز افزون فرزندان شهر انار و همچنین تقویت بنیه علمی ، ورزشی، هنری با استفاده از مجرب ترین اساتید شهرستان در طول سال تحصیلی و تابستان برگزار می‌شود

به گزارش ” انارما ” کلاسهای کانون علمی ، فرهنگی و هنری یادگار امام انار به منظور پیشرفت روز افزون فرزندان شهر انار و همچنین تقویت بنیه علمی ، ورزشی، هنری با استفاده از مجرب ترین اساتید شهرستان در طول سال تحصیلی و تابستان برگزار می‌شود.

 هر واحد آموزشی، بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که قبل از شروع سال تحصیلی انجام می‌شود، مجموعه کلاس‌هایی را در قالب فعالیت‌های فوق برنامه، برای دانش‌آموزان در نظر می‌گیرد.

دانش‌آموزان برای شرکت در این کلاس‌ها با توجه به علاقه‌شان و همچنین نظر مربیان یک رشته را انتخاب کرده و درآن آموزش می‌بینند.

رشته‌های کانون‌های فرهنگی، هنری یادگار امام شامل بخش های علمی ، ورزشی و هنری ( مقطع متوسطه ویژه دختران و پسران ) هستند.

جهت آمادگی در آزمونهای کمکور سراسری و مدارس نمونه هر ماه آزمون های آزمایشی تستی بسیج و کانون برگزار می گردد.

شهریه کلاس ها برای بخش ورزشی و هنری هر جلسه ۵۰۰۰ تومان و برای بخش علمی ۶۰۰۰ تومان است.

علاقه مندان  جهت ثبت نام در این کلاس ها می توانند به شماره حساب ۴۱۵۰۱۳۶۸۷۴۰۰۸  نزد بانک ملی واریز نمایند و جهت ارتباط بیشتر همه روزه در ساعات اداری به کانون فرهنگی و تربیتی یادگار امام ( ره ) واقع در بلوار هشتم محرم مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۴۳۸۲۳۰۶ و یا با شماره ۰۹۱۳۹۹۴۸۲۰۳ تماس حاصل نمایند.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در انار / تصاویر

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در انار با حضور با صلابت اقشار مختلف مردم برگزار شد ...

یادداشت های خصوصی