شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ | Saturday 23 March 2019

فرماندهان نیروی انتظامی و بسیج در راستای افزایش ضریب امنیتی شهرستان و پیشگیری از وقوع سرقتها گشت های محله محور با استفاده از ظرفیت بسیج مردمی در راستای برقراری امنیت بیشتر در محلات شهرستان انار را اجرایی کردند.

به گزارش ” انارما ” ؛ روز گذشته پنج آبان ماه ضمن برگزاری جلسه تعاملی فرماندهان نیروی انتظامی و بسیج در راستای افزایش ضریب امنیتی شهرستان و پیشگیری از وقوع سرقتها گشت های محله محور با استفاده از ظرفیت بسیج مردمی در راستای برقراری امنیت بیشتر در محلات شهرستان انار را اجرایی کردند.

با اجرای این طرح در هر محله، چند تن از نیروهای بسیج با هماهنگی و تعامل مقامات قضایی و نیروی انتظامی به گشت‌زنی خواهند پرداخت که با تقویت این گشتها که از بسیجیان واجدشرایط و دوره دیده استفاده تا از انجام سرقت، ناامنی‌های اجتماعی و مسایلی که ممکن است خانواده ها را نگران کند جلوگیری بعمل آید.

سرهنگ خلیلی فرمانده انتظامی انار در این جلسه ضمن تقدیر از تعامل و همکاری بسیج در راستای ارتقاء امنیت گفت در راستای امنیت همه ارگانها و مردم بایستی در کنار ما باشند .

سرهنگ خلیلی : استفاده از ظرفیت افراد معتمد، صاحب نفوذ در محلات و ایجاد ارتباط با این عزیزان نیز یکی دیگر از روش های موثر درجهت اصلاح وضعیت یک منطقه و ارتقاء سطح امنیت در محله های آسیب پذیر عنوان کرد.

سرهنگ مرادی زاده فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان انار نیز اهداف گشت محله محور که با مجوزشورای تامین فعالیت خود را شروع نموده را شامل ارتقاء آرامش و آسایش محله، مردمی کردن امنیت، ارتقاء امنیت روانی و احساس امنیت در مردم و حفظ انسجام اعضای پایگاه بسیج و افزایش ارتباط و همکاری پایگاه بسیج با مردم آن محله عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: همه هماهنگی های لازم برای اجرای این طرح با نیروی انتظامی و دستگاه قضایی انجام شده است و بسیجیان در قالب گروه های سه و پنج نفره پیاده و دو نفره موتوری و خودرویی در محدوده های در نظر گرفته شده گشت زنی می کنند.

 

انتهای پیام/

 پیام رسان های انارما

 اینستاگرام انارما

آخرین اخبار

تبلیغات

آرشیو ماهیانه

تصویر برگزیده

برگزاری نمایشگاه و یادواره شهدای محله پایین انار به روایت تصویر

 یادواره شهدای محله پایین انار با حضور چشمگیر مردم ولایی شهرستان در مسجد علی ابن ابی طالب محله پایین انار برگزار شد. ...

یادداشت های خصوصی